Новини

Кому і для чого потрібен еквайрінг

1Еквайрінг – один з «простих і геніальних» винаходів, що містять в собі рішення безлічі проблем і складнощів для всіх учасників ринку торгових і банківських послуг. Тому для будь-якої організації, зацікавленої в розвитку і зростанні свого бізнесу, просто необхідно забезпечити своїх клієнтів можливістю оплачувати товари і послуги за допомогою банківських карт. З видами еквайрінгу можна ознайомитися у розділі: Торговый эквайринг еще на www.itb-t.ru і отримати кваліфіковану консультацію.


Для початку варто відзначити, що компанія, яка бере для оплати товарів і послуг банківські карти, виглядає в очах клієнтів престижніше і надійніше, а альтернативний спосіб розрахунку забезпечує додаткову зручність, що позитивно відбивається на іміджі компанії. Адже покупці можуть без проблем оплачувати свої придбання будь-якими картами в будь-якій доступній валюті. Крім того, еквайрінг також збільшує число потенційних покупців, адже сьогодні багато хто відмовляється від шопінгу, коли дізнаються, що до оплата приймається тільки готівкою. А при можливості безготівкового розрахунку, покупці і користувачі різних послуг частіше витрачають більше коштів.

За статистикою, середній чек за платіжною карткою вищий від готівкового чека на 30-40%.
Традиційно, розрахунками з використанням банківських карт в більшій мірі віддають перевагу заможні верстви населення. Тому еквайрінг для організації – це потенційне збільшення відсотка забезпечених клієнтів, що збільшує обсяги продажів в середньому на 20-30%. Проте, і серед населення із середнім доходом намітилося істотне зростання використання банківських карт для щоденних покупок або покупок вихідного дня.
Крім цього, еквайрінг забезпечує економію коштів за рахунок відсутності необхідності інкасації готівки, і повністю виключається ризик прийому фальшивих купюр. Банки, в свою чергу надають партнерам різні пільги: дисконтні програми, знижки на банківські послуги і т.д., а також проводять безкоштовне навчання співробітників компанії.
Еквайрінг вигідний не тільки покупцям і компаніям, а й банкам, які отримують нові можливості розширення своєї діяльності за рахунок додаткових грошових коштів і збільшення числа постійних клієнтів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України