Кому і для чого потрібен еквайрінг

Еквайрінг – один з «простих і геніальних» винаходів, що містять в собі рішення безлічі проблем і складнощів для всіх учасників ринку торгових і банківських послуг. Тому для будь-якої організації, зацікавленої в розвитку і зростанні свого бізнесу, просто необхідно забезпечити своїх клієнтів можливістю оплачувати товари і послуги за допомогою банківських карт. З видами еквайрінгу можна ознайомитися у розділі: Торговый эквайринг еще на www.itb-t.ru і отримати кваліфіковану консультацію.


Для початку варто відзначити, що компанія, яка бере для оплати товарів і послуг банківські карти, виглядає в очах клієнтів престижніше і надійніше, а альтернативний спосіб розрахунку забезпечує додаткову зручність, що позитивно відбивається на іміджі компанії. Адже покупці можуть без проблем оплачувати свої придбання будь-якими картами в будь-якій доступній валюті. Крім того, еквайрінг також збільшує число потенційних покупців, адже сьогодні багато хто відмовляється від шопінгу, коли дізнаються, що до оплата приймається тільки готівкою. А при можливості безготівкового розрахунку, покупці і користувачі різних послуг частіше витрачають більше коштів.

За статистикою, середній чек за платіжною карткою вищий від готівкового чека на 30-40%.
Традиційно, розрахунками з використанням банківських карт в більшій мірі віддають перевагу заможні верстви населення. Тому еквайрінг для організації – це потенційне збільшення відсотка забезпечених клієнтів, що збільшує обсяги продажів в середньому на 20-30%. Проте, і серед населення із середнім доходом намітилося істотне зростання використання банківських карт для щоденних покупок або покупок вихідного дня.
Крім цього, еквайрінг забезпечує економію коштів за рахунок відсутності необхідності інкасації готівки, і повністю виключається ризик прийому фальшивих купюр. Банки, в свою чергу надають партнерам різні пільги: дисконтні програми, знижки на банківські послуги і т.д., а також проводять безкоштовне навчання співробітників компанії.
Еквайрінг вигідний не тільки покупцям і компаніям, а й банкам, які отримують нові можливості розширення своєї діяльності за рахунок додаткових грошових коштів і збільшення числа постійних клієнтів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh