Новини

Комплектуючі до тракторів від магазину Agrovik

Великі та малі агрокомпанії не можуть повноцінно працювати без використання спеціальної техніки. У зв’язку з її інтенсивною експлуатацією чимало деталей потребують заміни. Компанія Agrovik пропонує запчастини для тракторів популярних марок з доставкою по території країни. У наявності деталі до найпопулярніших марок колісних та гусеничних тракторів.

Які запчастини найчастіше потребують заміни

Усе залежить від особливостей експлуатації техніки та того, як власник за нею доглядає. Важливо систематично проходити технічний огляд тракторів. Таким чином вдасться виявити несправності на ранній стадії та вчасно їх усунути. Серед мототракторів найчастіше потребують заміни коробки передач. Зазвичай виникає потреба в заміні підшипників, первинних валів, ведучих шестірней.

Вчасно та правильно підібрані запчастини до тракторів здатні значно подовжити їхній термін використання. Тоді можна уникнути поломки під час проведення польових робіт. Магазин Agrovik пропонує комплектуючі до тракторів різних торгових марок. У наявності деталі до Same, виготовлені з використанням передових технологій.

В каталозі широкий діапазон запчастин та версій деталей до різних моделей техніки. Покупці можуть знайти комплектуючі до техніки Case. У наявності колінвали, генератори, гідронасоси, форсунки, елементи зчеплення та ін. Власники тракторів популярної торгової марки John Deere можуть купити оригінальні деталі.

На що потрібно звернути увагу при купівлі деталей до трактора

Власники тракторів знають, що комплектуючі до техніки коштують недешево. Щоб не переплачувати двічі, потрібно обирати якісні запчастини. Для цього слід звертати увагу на такі критерії:

  • Сертифікація. Продавець повинен надати документи на комплектуючі (мова не йде про дрібні запчастини та розхідники). Сертифікат відповідності є доказом того, що клієнт отримує якісну оригінальну продукцію.
  • Сумісність з моделлю трактора. Запчастини до техніки виготовляють різні компанії, які можуть не займатися виробництвом самих тракторів. Щоб комплектуючі повністю співпадали з моделлю трактора, варто підбирати їх по VIN-коду.
  • Вартість. Ціна на одні й ті самі запчастини може суттєво відрізнятися. Це зумовлено особливістю та місцем виробництва. Оригінальні комплектуючі не можуть коштувати надто дешево. Проте купуючи такі запчастини, вдасться продовжити термін експлуатації техніки.
  • Продавець. Потрібно співпрацювати з добросовісною компанією, яка має позитивні відгуки серед клієнтів, дає гарантію на продукцію, пропонує обмін та повернення товару.

Замовити запчастини до тракторів у магазині Agrovik можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України