Новини

Компартія України збирає віртуальні голоси на підтримку Митного союзу

У «світовій павутині» з’явився ще один новий сайт створений Комуністичною партією України  для збору голосів на підтримку проведення Всеукраїнського референдуму щодо вступу України в Митний союз.

На сайті referendum2013.in.ua можна не лише проголосувати за вступ України  у Митний союз, але й висловитись проти такої ініціативи.

В рубриці «О проекте» йдеться про важливість проведення Всеукраїнського референдуму, який повинен репрезентувати бажання громадян демократичної держави. Людей закликають не бути пасивними, і як слід зважити всі плюси і мінуси вступу України в одну із світових спільнот.

Також тут проілюстровано перспективи розвитку різних сфер, починаючи від економічної та геополітичної і закінчуючи гуманітарною сферою, у разі вступу України у Митний союз.

У рубриці «Новости» висвітлено найновішу інформацію про діяльність Комуністичної партії. А у рубриці «Видео» відвідувачам сайту пропонують переглянути ролики про негативні наслідки вступу у Європейський Союз для таких країн як Польща, Угорщина, Латвія тощо.

leocity.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.