Автоновини

Компанія Yamaha представила новий триколісний електромобіль. Фото

Yamaha представила ще один футуристичний концепт електромобіля, на цей раз із трьома колесами. Yamaha Tricera є радикально унікальним триколісним електромобілем.

Часто класифіковані як мотоцикли в одних областях і автомобілі в інших, все ж таки багато триколісних транспортних засобів мають більше спільного з автомобілями, ніж з мотоциклами. Але цей новий електричний трайк від Yamaha має унікальний дизайн, який відрізняє його як від автомобілів, так і мотоциклів.

Yamaha представила новый трехколесный электромобиль с рулевым управлением

По-перше, конструкція дельта-трайка, яка включає два передніх колеса і одне заднє колесо, отримує рідко зустрічається доповнення Yamaha, яке призначене для триколісного кермового управління. Це означає, що на додаток до типового рейкового кермового управління спереду, одне заднє колесо також повертається при дуже крутих поворотах.

Крім того, установка включає в себе як автоматичний, так і ручний режими кермового управління для цього заднього колеса, при цьому компанія пояснює, що ручний режим забезпечує «почуття виконаного боргу, яке приходить при придбанні та розвитку нових навичок водіння».

Yamaha представила новый трехколесный электромобиль с рулевым управлением

Дизайн включає конструкцію з відкритим верхом, в якій відсутні двері на користь тільки сидінь, що відокремлюють гонщиків від навколишнього середовища для більш захоплюючого досвіду.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України