Економіка

Компанія з Чернігівської області “Пожмашина” виготовила партію автоцистерн для ДСНС. Фото

Компанія “Пожмашина”, виробничі потужності якої знаходяться в містечку Ладан Чернігівської області, передала ДСНС України партію з 6 пожежних автоцистерн.

Цю партію підприємство виготовило до 2021 року, чим повністю виконало свої зобов’язання перед українськими рятувальниками, зазначають у пресслужбі підприємства. Повідомляє Голос українською .

“Таким чином, ми повністю та своєчасно виконали державне замовлення з розробки та виготовлення одиниць нових пожежних автомобілів для Державної служби України з надзвичайних ситуацій”, – підкреслюють у пресслужбі підприємства.

“Пожмашина” виготовила партію автоцистерн для ДСНС (фото)

На “Пожмашині” підкреслюють, що компанія стала поряд із всіма європейськими та світовими виробниками, які здатні забезпечити виконання контракту з розробки та виготовлення великої партії нових пожежних автоцистерн в стислі терміни – 6 місяців.

“Пожмашина” виготовила партію автоцистерн для ДСНС (фото)

Підрозділи ДСНС України отримали автоцистерни АЦП EN 1846-S-1-6-5000-10/3000-2 на повнопривідному шасі МАЗ з можливістю міжколісного та міжосьового блокування. За інформацією виробника, забезпечити постачання білоруського шасі до України, враховуючи сучасні відносини між країнами, було непростою задачею. Проте побажання замовника вдалося виконати повною мірою.

“Пожмашина” виготовила партію автоцистерн для ДСНС (фото)

Пожежна автоцистерна АЦП EN 1846-S-1-6-5000-10/3000-2 (шифр згідно євростандарту) від компанії “Пожмашина” призначена для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння (ПТО) та служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною. Пожежна машина призначена як для міст, так і сільскої місцевостей.

“Пожмашина” виготовила партію автоцистерн для ДСНС (фото)

“Впевнені, що ці машини збільшать безпеку громадян та гостей країни та, у разі потреби, своєчасно доставлять пожежних-рятувальників до місця надзвичайної ситуації”, – підкреслили в пресслужбі “Пожмашини”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України