Техно

Компанія Sierra Space представила свій космічний літак Dream Chaser для польотів на МКС

Sierra Space представила свій перший космічний літак Dream Chaser під назвою «Tenacity», який використовуватиметься для доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію (МКС) і назад.

Dream Chaser, що розробляється з 2004 року, пройшов складний шлях від концепції до повномасштабної моделі. Спочатку його конструкція, схожа на космічний шатл, призначалася як транспортування вантажів, а й перевезення пасажирів на МКС, та був повертатися Землю і приземлятися, як звичайний літак.

Коли Tenacity буде введено в експлуатацію, це буде єдиний космічний корабель, здатний літати на злітно-посадковій смузі. Незважаючи на те, що він фінансується в рамках контракту НАСА, Dream Chaser також буде доступний для вітчизняних і міжнародних клієнтів для польотів на низьку навколоземну орбіту.

Компания Sierra Space представила свой космический самолет Dream Chaser для полетов на МКС

Завдяки крилатій конструкції, силовій установці на пропані/закису азоту та плитці на основі діоксиду кремнію для захисту від високих температур, що виникають під час автономного входу в атмосферу Землі, Dream Chaser може підтримувати прискорення входу в атмосферу до 1,5 g, що захищає крихкі вантажі , такі як кристали та деякі фармацевтичні препарати від пошкоджень.

В основі Dream Chaser лежить неперевершений дизайн, ретельно продуманий. Кожен вигин та контур цього чудового транспортного засобу спроектований для досконалості, органічно поєднуючи інженерні думки з гарним дизайном та забезпечуючи безшовну інтеграцію космічних подорожей та гіперзвукових швидкостей в атмосфері.

Використовуючи передові технології, Dream Chaser безпечно витримує температуру, що перевищує 3000 градусів під час входу в атмосферу, залишаючись прохолодним на дотик лише через кілька хвилин після приземлення. Впровадження самої передової системи автономних польотів, що забезпечує мінімальний термін служби 15 місій, знаменує собою монументальний стрибок вперед у космічних перевезеннях.

Tenacity має довжину 9 метрів, що становить приблизно чверть загальної довжини орбітальних апаратів космічних човників. Він має герметичний об’єм 33 кубічних метри, до якого входять космічний літак та вантажний модуль.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України