Економіка

Компанія «Сентравіс» виготовила 10 тисяч тонн трубної продукції з початку року

Об’єм виробництва української компанії «Сентравіс» у січні – листопаді 2022 року склав 10,6 тис. тонн.

Це майже 66% від рівня минулого довоєнного року.

Водночас у грошовому вимірі компанія зберегла виручку на рівні 90%.

«Попри непросту ситуацію в країні та Нікополі, ми зберегли команду, клієнтів та виробництво. Ніхто з нас не готувався до роботи у воєнний час, але сьогодні кожен має зробити свій внесок у перемогу. З огляду на усі обставини, ми пишаємося своїми результатами і продовжимо працювати, щоб підтримувати економіку та державу», – розповів генеральний директор «Сентравіс» Юрій Атанасов.

Компанія «Сентравіс» компанія входить в десятку найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі. Обсяг виробництва компанії за підсумками 2021 року склав 19,43 тис. тонн. Виробництво «Сентравіс» зосереджено у Нікополі, який з липня поточного року майже щодня зазнає обстрілів з боку російських військ.

Компанія «Сентравіс» виготовила 10 тисяч тонн трубної продукції з початку року

Водночас компанії вдається підтримувати виробництво та виконувати замовлення клієнтів з багатьох країн світу.

Станом на листопад чисельність команди перевищує 1 400 осіб, що відповідає довоєнному рівню.

Середній рівень зарплати працівників «Сентравіс» складає 20 070 грн. Це на 11% вище, ніж в середньому по галузі.

«Ми шукаємо можливості, а не причини. Думаємо, де знайти сировину, як покращити логістику і пришвидшити доставку товару клієнтам, як виробити кращі труби. Це те, на що ми впливаємо. Адаптовуємося, вчимося, їздимо на виставки, спілкуємося з клієнтами, постійно перебуваємо в русі. Наша продуктивність праці порівняно з минулим роком зросла – приблизно на 17%. Компанія стала стійкішою та згуртованішою і ми віримо, що зможемо нормально пройти цей рік і багато що зробити у наступному», – підсумував Юрій Атанасов.

Компанія «Сентравіс» виготовила 10 тисяч тонн трубної продукції з початку року

Торік компанія реалізувала ряд масштабних замовлень для таких світових компаній, як Benteler Automotive, LINSTER Edelstahlhandel, Rohr Mertel, Buhlmann Group, Webco, MRC.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України