Авторські статті

Компанія “Пожмашина” виготовила та передала ДСНС партію автоцистерн

Пожежні автоцистерни АЦ-2,5-30. Фото: Пожмашина

Цього тижня в різні регіони України почали надходити нові пожежні автоцистерни АЦ-2,5-30 (NQR90)-537IS на базі шасі ISUZU, які виготовила українська компанія “Пожмашина”.

Про це передає  Голос українською з посиланням на повідомлення підприємства.

Це легка міська маневрена пожежна машина призначена для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння (ПТО) і служить для гасіння пожеж водою та повітряно-механічною піною в умовах міст, селищ, об’єктів з розвиненою мережею водопостачання.

Компанія “Пожмашина” виготовила та передала ДСНС партію автоцистерн

Пожежна автоцистерна АЦ-2,5-30. Фото: Пожмашина

Характеристики:

    Розміри 6 800 x 2 400 x 2 800 cm;Споряджена вага не більше 6500 кг;Повна маса автомобіля 9500 кг; Базове шасі Isuzu NQR 90;Максимальна потужність двигуна 140 (190) кВт (к.с.);Швидкість (макс) з повним навантаженням 90 км/год;Число місць для бойового розрахунку 3+4чолЦистерна поліпропіленова;Запас води 2,5 (2500) м3 (л);Піноутворювача, не менше 0,5 (500) м3 (л);Тип системи водозаповнених автономна, з шиберним електроприводним насосом;Подача насоса 2400 (40) л/хв (л/с);Напір насоса 100 м.

За словами виробника виробництво на 60% відбувається в Україні.

Так цій пожежній машині така колаборація вітчизняних виробників:

    пожежна надбудова та пожежний насос – виготовлені самою компанією “Пожмашина”;кабіна оперативного розрахунку👩‍🚒🧑‍🚒🧑‍🚒👨‍🚒 (КОС) – також виготовлена “Пожмашиною”;пожежні рукави – виготовлені в Україні Aquasia Ukraine;електроситема управління насосом та пожежної надбудови – спроєктовано у “Пожмашина”, виготовлено українськими підприємствами, серед яких компанія ТЕРА;шасі – зібрано підприємством на Черкащині. За словами компанії в Україні тепер є 2 виробники вантажних шасі.

Компанія “Пожмашина” виготовила та передала ДСНС партію автоцистерн

Пожежні автоцистерни АЦ-2,5-30. Фото: Пожмашина

“Це справжній економічний фронт, який ми, машинобудівники, тримаємо щосили щодня!”, – підсумовують у компанії

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України