Авторські статтіТехно

Компанія Nintendo виконала передсмертну мрію підлітка з онкологією

Хлопчик боявся, що не доживе до релізу улюбленої гри, але розробник надав йому можливість пограти в її демо-версію.

Блогер з Канади Кріс Тейлор в середині вересня опублікував у своєму акаунті в Twitter пост про те, що з-за раку кісткової системи він може не дожити до виходу гри «Super Smash Bros. Ultimate», яку він дуже чекав і страшенно хотів у неї пограти. Його захворювання зараз знаходиться в стадії очікування і він вже встиг перенести кілька операцій.
«Я реально боюся, що не зможу пограти в “Super Smash Bros. Ultimate”», – написав Кріс.

Це повідомлення чудесним чином потрапило до представників компанії-розробника і вже після цього до голови Nintendo. Він доручив своїм представникам відвідати підлітка і компанія виконала передсмертну мрію дитини з онкологією. Він зміг протягом трьох годин пограти в демо-версію такої довгоочікуваної грі разом зі своїми друзями і близькими. Після цього він опублікував захоплений пост у соціальній мережі Twitter: «Ми зробили це, хлопці! Сьогодні два представники Nintendo прийшли до мене з демо-версією «Super Smash Bros. Ultimate» і я грав в неї 3 години зі своїми друзями, братом і мамою».

Радість цього єдиного підлітка доставила масу задоволення представникам компанії. Вони зуміли принести щастя хлопчику, який міг і не дожити до релізу гри, а це в сучасному світі дорогого коштує.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України