Економіка

Компанія “Нібулон” вперше відправила пшеницю до Саудівської Аравії та соняшник до Болгарії

У 2020/2021 маркетинговому році компанія “Нібулон” розширила географію експорту сільгосппродукції. Зокрема, вперше насіння соняшнику було відправлені до Болгарії, а пшениця – в Саудівську Аравію.

Передає Голос українською з посиланням на ЦТС.

Згідно з повідомленням компанії, після тривалої перерви зернові на експорт знову стали відправляти в Мавританію, В’єтнам, Пакистан, Танзанію і Бурунді.

Тогорічний показник експорту компанії склав близько 4,6 млн тонн зернових і олійних культур. Найбільші показники в структурі експорту традиційно зберігаються за пшеницею (43% від сукупного експорту компанії), кукурудзою (36%) і ячменем (12%).

Що стосується прогнозів на поточний маркетинговий рік, то в “Нібулоні” розраховують на збільшення співпраці з країнами Близького Сходу та Західної Африки в постачанні преміальної пшениці з високим вмістом білка.

“З огляду на те, що ключовим споживачем української продовольчої пшениці залишається Індонезія, в яку компанія здійснила ряд прямих відвантажень кінцевим споживачам, то і у 2021/2022 сезоні ми плануємо продовжувати роботу в цьому напрямку. Також компанія планує істотно поліпшити торішній показник експорту ячменю, з огляду на нинішні звіти про рекордну врожайність цієї культури”, – прокоментували в “Нібулоні”.

Крім того, у компанії зазначили, що сьогодні вивчаються можливості укладення нових контрактів на південноамериканському напрямку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України