Техно

Компанія Microsoft випустила самий зручний джойстик за всю історію консолі

В минулому році Microsoft презентувала новий контролер для ігрової приставки Xbox. Представлена новинка Xbox Elite коштувала приблизно сто п’ятдесят доларів, представники компанії не передбачали, що на контролер буде великий попит.

Після офіційної презентації оголошення ціни на товар, не дивлячись на скептичні думки розробників, з приводу власного гаджета, контролер розійшовся з неймовірною швидкістю. Тому, компанія Microsoft була зобов’язана запустити додатковий випуск гаджета. Загальна кількість вироблених Xbox Elite – один мільйон.

Microsoft створила Xbox Elite, враховуючи зауваження та побажання професійних геймерів. Новинка змогла приємно здивувати ігроманів, які закохалися в контролер, за ті можливості, які він відкриває. Зокрема, мова йде про заміну стіків і хрестовини. Також порадувала геймерів опція налаштування кнопок на свій розсуд, користувачі відзначали поліпшену чутливість і зручність у використанні гаджета. Як і в попередній версії, новинка Xbox Elite отримала спеціальний роз’єм для підключення навушників і гарнітури. Деякі користувачі висловили свою думку, зробивши висновок, що Xbox Elite від Microsoft кращий джойстик за всю історію консолі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України