Техно

Компанія Hedron планує поетапно розгорнути свою групу супутників-ретрансляторів

Компанія Hedron, яка раніше називалася Analytical Space, зібрала 17,8 мільйонів доларів у рамках раунду фінансування Серії А. Завдяки вливанню готівки Hedron має намір розгорнути першу орбітальну площину того, що вона має намір стати «першою у світі гібридною мережею оптичної та радіочастотної ретрансляції даних».

Раунд фінансування проводив Fine Structure Venture за участі Lockheed Martin Ventures, Republic Labs, Lime Street, Explorer 1 та існуючих інвесторів, зокрема Engine, Flybridge, Yard Ventures, NKM Capital та Space Angels.

«З моменту заснування нашою метою в Hedron було забезпечення доступу до космічних даних із низькими затримками, відкриваючи шлях для нових сенсорних технологій і чутливих до часу додатків», – сказав Ден Невіус, генеральний директор і співзасновник Hedron. заяву. «Сьогодні ми на крок ближче до досягнення цієї мети. Ці додаткові ресурси дозволять нам рухатися ще швидше до розгортання нашої глобальної мережі ретрансляції даних, починаючи з нашої Демонстрації роботи мережі».

З моменту заснування компанії в 2016 році Hedron продемонструвала свою технологію на орбіті з двома кубометрами і провела лабораторні випробування, щоб переконатися, що може передавати дані, отримані супутниками дистанційного зондування.

Нагадаємо: Компанія Arianespace успішно запустила найважчий супутник

Наприкінці 2022 року Hedron планує розпочати встановлення першого літака на низькій орбіті Землі та провести бета-тестування з операторами супутників. Початкові супутники будуть відправлені на сонячну синхронну орбіту, перетинаючи екватор о 10:30 за місцевим часом, повідомила SpaceNews Кетрін Монсон, комерційний директор Hedron.

Оскільки ця орбіта популярна для супутників спостереження за Землею, Hedron матиме широкі можливості для тестування програмно-визначених радіостанцій фірми, які призначені для прийому даних спостережень Землі на різних радіочастотах.

Мета Hedron — створити магістраль передачі даних з вузлами в кількох орбітальних площинах, щоб забезпечити клієнтів майже постійною зв’язком між супутниками та наземними станціями. Дані клієнтів будуть направлятися постачальникам наземних станцій і клієнтам даних через оптичні та радіочастотні промені.

«Доступність космічних даних у реальному часі просуне мистецтво можливого для клієнтів і галузевих партнерів», — сказав Кріс Моран, віце-президент і генеральний менеджер Lockheed Martin Ventures. «Ми інвестуємо в компанії, чиї інноваційні технології можуть принести користь нашому основному бізнесу та клієнтам. Запланована мережа передачі даних Hedron, яка має можливість надавати важливу інформацію користувачам, відповідає цим критеріям».

На початку цього року Космічні сили США уклали з Hedron контракт на 26,4 мільйона доларів на першу демонстрацію супутникової мережі.

«Ми все ще виконуємо контракт з космічними силами», – сказав Монсон. Фінансування серії А в поєднанні зі вартістю контракту з космічними силами «дозволить нам почати випуск цього першого орбітального літака; перейти від роботи над підтвердженням концепції, валідацією ідей та відповідністю ринку продукції до дійсного збільшення газу на побудові супутників, їх розгортанні та початку побудови початкової основи».

З оголошенням про серію A Analytical Space також змінила назву на Hedron, скорочення від поліедра, посилання на топологію мережі Компанії та дизайн основних технологій оптичного зв’язку.

«Ми раді приєднатися до Hedron, оскільки вона прагне побудувати мережу передачі даних наступного покоління в космосі», – сказала Дженніфер Уріг, старший керуючий директор Fine Structure Ventures. «Попит на супутникові дані швидко зростає, і бачення та технологія Hedron вирішить потребу зменшити затримку та витрати».

NASA шукає комерційні альтернативи державним супутникам відстеження та передачі даних і пов’язаним з ними наземним станціям. Згідно з новинним випуском компанії від 26 жовтня, мережа Hedron добре підійде для цього завдання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України