Авторські статтіТехно

Компанія Geely анонсувала випуск нового седана Emgrand C7

Компанія Geely анонсувала випуск нового седана Emgrand C7, який буде виконаний в корпоративному стилі, випробуваному на кросоверах Emgrand Boyue і Emgrand GS. Новинка надійде в дилерські мережі у другій половині 2016 року.

Спочатку Emgrand C7 задумувався, як наступник вже зарекомендувавшогосебе Geely Emgrand EC7, проте згодом керівництво компанії прийняло рішення не знімати з виробництва популярну модель і продавати паралельно обидва автомобіля. Втім, цей підхід цілком логічний, адже у 2015 році за рахунок зростання продажів Geely Emgrand EC7 китайському концерну вдалося збільшити свій прибуток.

За рахунок подовженого кузова і збільшеної колісної бази Emgrand C7 позиціонується як авто Geely більш високого класу. Довжина Emgrand C7 складі 4,72 м, ширина — 1,8 м, а висота — 1,48 м. Свою новинку Geely випустить з колісною базою в 2,68 м.

Emgrand C7 планують випускати у двох варіаціях: з 1,3-літровим турбованим двигуном, що видає 129 к. с., або з 1,8-літровим двигуном в 133 к. с. Обидві модифікації моторів, працюють на бензині. Також виробники планують оснастити машину або механічною КПП, або роботизованою DCT із двома зчепленнями.

Geely ще не озвучила остаточну вартість Emgrand C7, однак можна припустити, що за новинку від китайського автоконцерну покупцям доведеться викласти більше, ніж за Geely Emgrand EC7.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України