Авторські статтіТехно

Компанія Bosch представила систему безпілотного паркування Home Zone

Німецька компанія Bosch збирається розробити абсолютно нову систему паркування, завдяки якій водієві непотрібно перебувати за кермом автомобіля. Робоча назва такої інновації Home Zone, однак надалі вона може змінитися.

Представники компанії повідомили, що системи безпілотного управління на даний момент вже дуже добре розвинена по всьому світу, тому пора вже і в автомобілі впровадити цю систему. Суть самостійності полягає в тому, що транспортний засіб без наявності в ній водія, здатний буде припаркуватися у вказане місце. Все управління візьме на себе унікальний алгоритм, розроблений спеціально для цих цілей.

Причиною розробки технологій в такому вузькому напрямку, виробники називають бажання витрачати менше часу на виконання одних і тих же дій, наприклад, паркування. Нова технологія працює за принципом запам’ятовування виконання операцій, які людина виконує щоденно, тому досить поставити автомобіль на стоянку один раз, і машина надалі буде самостійно ставати в ту ж стартову позицію.

Система Home Zone оснащена спеціальними дванадцятьма датчиками, які дозволяють обїзджати перешкоди, включаючи авто, при цьому ніяк не нашкодивши собі. Представники компанії Bosch зробили зауваження, що краще все-таки бути присутнім під час паркування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seventeen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.