Комісія УГКЦ у справах родини шукала відповідь на запитання: чи достатньо ми робимо для родини?

27 лютого 2019 року Божого, з ініціативи о. Володимира Містермана, заступника адміністратора Патріаршої курії УГКЦ, у центральному офісі Комісії УГКЦ у справах родини відбулася робоча зустріч на тему «Чи достатньо ми робимо для родини?»

Ця зустріч розпочалася молитвою і була своєрідним «мозговим штурмом» для о. Василя Нестера, голови вищезгаданої комісії, Юлії Земби, секретаря-референта, Олени Різак та Надії Колпинської, залучених до проекту «Мій друг – наставник».

Під час зустрічі о. Володимир наголосив: для того щоб ефективно працювати та продукувати гарні, креативні ідеї, щоб допомогти сім’ям наших вірних наближатися до первинного задуму Творця стосовно родини, насамперед потрібно самим в Комісії створити таку команду, яку можна було б назвати маленькою родиною.

«Якщо ми хоч на місяць перестанемо працювати, чи відчує хтось, що ми не працюємо? Чи ми знаємо, з якими найбільшими п’ятьма проблемами зіштовхується пересічна родина наших вірних в Україні та світі? З якими дружніми комісіями в Патріаршій курії нам спільно потрібно тісніше налагодити співпрацю?» – на ці та інші запитання присутні вирішили спільно шукати відповіді під час наступних зустрічей.

Працівники Комісії у справах родини одноголосно погодилися, що такі зустрічі сприяють покращенню ефективності праці і допомагають спільно виношувати й реалізувати справді богоугодні задуми щодо родини.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh