Духовне

Команда Пасторально-міграційного відділу УГКЦ зустрілася із українською громадою в ОАЕ

2 лютого 2022 року розпочався душпастирський візит голови Пасторально-міграційного відділу владики Степана Суса, його заступника о. Андрія Гаха та секретаря відділу о. Романа Ільницького до української громади в Об’єднаних Арабських Еміратах. Триватиме він до 7 лютого.

Команда Пасторально-міграційного відділу УГКЦ зустрілася із українською громадою в ОАЕ

У четвер, 3 лютого, у соборі Святого Йосифа в Абу-Дабі владика Степан відслужив Літургію для українців. Опісля Голова ПМВ поспілкувався з українською громадою Абу-Дабі.

Команда Пасторально-міграційного відділу УГКЦ зустрілася із українською громадою в ОАЕ

Під час візиту делегації ПМВ в ОАЕ відбулося вже дві важливі зустрічі: перша – з Апостольським вікарієм Південної Аравії владикою Полом Хіндером та друга – з тимчасовим повіреним у справах України в Об’єднаних Арабських Еміратах Андрієм Козловим і ІІІ секретарем з культурно-гуманітарних питань Віталієм Федяніним.

Під час зустрічі із владикою Полом Хіндером Голова Пасторально-міграційного відділу передав вітання від Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава та висловив подяку Вікарію за опіку і всебічну підтримку для розвитку молодої громади УГКЦ в ОАЕ. Владика Степан відзначив, що планує поспілкувався з вірними УГКЦ в ОАЕ і дізнатись про нові виклики, які постають перед українською громадою в Еміратах. Голова ПМВ також запросив владику Пола відвідати Україну. І заохотив його ближче познайомитись з релігійним життям вірних УГКЦ, якими він опікується.

Під час відвідин Посольства України в ОАЕ відбулося обопільне обговорення стану душпастирства в українській громаді. Посольство запевнило єпископа у всілякій підтримці УГКЦ в ОАЕ. Андрій Козлов подякував владиці Степану за те, що голова Пасторально-міграційного відділу дбає про забезпечення духовних потреб українців в ОАЕ. А єпископ подякував Посольству за підтримку всіх ініціатив Церкви і священника УГКЦ на теренах країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України