Авторські статті

Колишній головний інженер ЧАЕС звернувся до ядерників світу з приводу обстрілу ЗАЕС

На сторінці Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки України Миколи Штейнберга у Facebook опубліковано звернення колишнього головного інженера ЧАЕС до ядерників світу з приводу обстрілів Запорізької АЕС.

 

 

“Я, Микола Штейнберг, головний інженер Чорнобильської АЕС з травня 1986 до березня 1987 року, знаю, що таке ядерна катастрофа не за підручниками, не за статтями в газетах, не за заявами політиків.

Я знаю, що це для дітей і дорослих, для рідних і близьких, для тих, хто поряд з епіцентром і тих, хто за тисячі кілометрів Я знаю, як мирний атом вбиває друзів Я знаю яких сил і скільки життя стоїть боротьба з мирним атомом, що вийшов з-під контролю

Танки, що обстрілюють АЕС – це в черговий раз пробите дно, аморальне та варварське ставлення до людства загалом і кожного людського життя окремо. моральний учитель, «великий» Сталін…

Що ще має зробити цей подонок, щоб світ зрозумів – не потепління навколишнього середовища вб’є всіх? високодуховним вигаданим світом, готовим і здатним убивати дітей на території чужої держави та обстрілювати атомні станції.

Його дружно підтримують «мирні» атомники – жоден з керівників російської атомної енергетики не лише не засудив злочинні дії свого фюрера, але навіть не висловив побоювання щодо наслідків такої кричущої злочинної дії! Підлі труси! А ви де, ядерники світу?

Сховали голови під крило, як страуси? Ви краще за всіх інших знаєте, що ядерна трагедія не буває локальною! Час політкоректності минув”, – написав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України