Авторські статті

Колишні політики США вимагатимуть озброєння для України

  Історія з надання летальної зброї Україні продовжує свій розвиток. Колишній посол США в Україні Джон Гербст, а також колишній заступник держсекретаря Строуб Телботт та екс-верховний головнокомандувач ОЗС НАТО адмірал Джеймс Ставрідіс наступного тижня нададуть на суд політичного бомонду звіт з переліком усіх видів військової допомоги, які США і НАТО повинні надати Україні. І згідно інсайдерської інформації в цьому переліку присутні летальні види озброєнь.

Як зазначив напередодні у Вашингтоні сам Джон Гербст – політика адміністрації США не дратувати Кремль летальною зброєю для України не спрацювала, Путін продовжив і навіть посилив свою агресію. Через це Білий дім повинен задуматися про можливість постачання в Україну, насамперед анти-артилерійські установки і протитанкову зброю.

Таким чином історія зі зброєю отримала новий розвиток на хвилі домінування республіканців і зараз ця тема піднімається на порядок частіше ніж при демократичному благоденстві. Адже головні аргументи демократів про те, що озброєння армії України може спровокувати Росію виявилися абсолютно нікчемним і на ділі все сталося навпаки – «відсутність підтримки Заходу призвело до ескалації», підсумовує zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України