Авторські статті

Коли в Україні пройдуть морози та потеплішає: новий прогноз синоптиків

Українські синоптики озвучили новий прогноз  – стало відомо, коли завершаться морози.

Вже на кінець цього тижня на всій території України зміниться погода. Морози відійдуть і знову повернеться тепло. Навіть уночі стовпчик термометра лише на кілька градусів опуститься нижче за нуль.

У середу, 11 січня, в Україні ще лютуватиме холодна погода: на північному сході вночі буде до -17 градусів, вдень – до -9. Найхолодніше буде у Сумській та Харківській області. Також морози докучатимуть у Донецькій, Луганській та Запорізьких областях.

 Когда в Украине пройдут морозы и потеплеет: новый прогноз синоптиков

Але холодна погода надовго не затримається. Вже з 12 січня до України поступово повернеться тепло.

Спочатку температура повітря вночі підніметься до -10, а вже у вихідні, 14-15 січня, підскочить до +1 градуса. Потепління відчують українці у всіх регіонах.

Синоптики обнадіюють, що вже в суботу та неділю здебільшого на всій території нашої держави як вдень, так і вночі пануватиме плюсова температура.

“Найспекотніше” буде на Півдні. Зокрема, на території тимчасово окупованого Криму вдень прогнозується до +9 градусів. В Одесі, Херсоні та Миколаєві буде до 6-7 градусів тепла.

Тим часом, мешканцям західних областей, ймовірно, знадобляться гумові чобітки та парасольки. У вихідні буде дощ, більше того, місцями можливий мокрий сніг. Проте стовпчик термометра навіть уночі сягатиме від 1 до 4 градусів тепла.

У неділю, 15 січня, опади також прогнозуються в Умані, Черкасах та Полтаві. Крім того, знижуватиметься у Чернігові, Сумах, Харкові, Донецьку та Луганську.

На Сході України вже традиційно буде прохолодніше, проте без великих мінусів. Зокрема, в неділю на Луганщині вдень буде до +2 градусів, а вночі – до -2. На Донеччині вдень до +3 градусів, а вночі також до -2.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України