Війна РФ проти України

Коли росія зазнає втрат, інформація про успіхи армії рф подвоюється, – Маляр

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що кількість інформації про успіхи рашистів збільшується особливо тоді, коли армія рф зазнає втрат на фронті.

Вона зазначила, що пропагандистська система Росії підтримує міф про “військову могутність” країни, тому коли як армія РФ стикається з невдачами. Пропагандисти активно розповсюджують інформацію про успіхи.

Маляр також зазначила, що проросійські Telegram-канали зараз приділяють особливу увагу поширенню повідомлень про ймовірні успіхи російських військ у різних напрямках. Наприклад, вони повідомляють про нібито успішний наступ у Мар’їнці, контроль над Бахмутом та зупинення наступу українських збройних сил.

Росіяни створюють “свою реальність”. Раніше Міноборони Росії стверджувало про початок “великомасштабного наступу” Збройних Сил України на п’яти ділянках фронту, проте ця заява була спростована у Генштабі ЗСУ. Крім того, кремлівські пропагандисти надали фальшиву інформацію про смерть голови Головного управління розвідки Генерального штабу Збройних Сил України Кирила Буданова.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України