Авторські статті

Коли Путін поставив свій чобіт на територію Криму, він потрапив у пастку

Путін, розпочавши анексію Криму, сам себе загнав у пастку. У цьому переконана кандидат в президенти Юлія Тимошенко. 

“З тієї хвилини, коли Путін поставив свій чобіт на територію Криму, він потрапив у пастку з якої  у нього вже виходу не існує. І ми – українці, живим, політично живим, від нас його не випустимо”, – про це заявила кандидат у президенти України, лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко на з’їзді сільських, селищних і міських голів та депутатів місцевих рад від “Батьківщини”.

“Я вірю в те, що після цих президентських виборів у нас дійсно по-справжньому зміниться країна, я вірю в те, що ми з вами зможемо припинити неоголошену нам війну; я вірю в те, що ми з вами навіть голими руками, але повернемо Крим Україні”, – заявила Тимошенко.

За її словами, “сьогодні світ вражений не тільки силою нашого духу, силою нашого прагнення до свободи, світ сьогодні вражений тим, що Україна демонструє вищі рівні духовності, вищі рівні інтелекту, здатність боротися за себе, а найголовніше – ми змінюємо світ. Подивіться, в той час, коли Кремль здійснює проти нас просто небувалу по своєму нахабству агресію, в цей час в Росії, на їх центральній площі, по їх центральних проспектах, йде марш миру на підтримку українців, йде марш миру проти Путіна і проти війни в Україні. І коли ці колони росіян йдуть і несуть прапори за Україну, коли на чолі цієї  колони йдуть найвідоміші люди Росії і несуть на плечах жовто-блакитні прапори, то знайте – ми не виходячи за межі наших кордонів міняємо Росію, ми здійснюємо сьогодні важливі речі по ліквідації авторитарного режиму в Росії і цей процес вже розпочався”, – заявила Тимошенко.

“Це ми -Українці, підняли весь світ, всі демократичні країни, світових лідерів на боротьбу за Україну і проти диктатури в Росії, проти тероризму і проти окупації. Світ вже бачить президента Росії як ворога номер один для світового порядку, як терориста номер один, як людину, яка загрожує стабільності світу”, – наголосила Тимошенко.

Кандидат у президенти переконана, що кожного дня світ підніматиме рівень санкцій проти РФ до тієї межі, коли кожна тонна нафти і кожен куб газу, який буде продаватися режимом Росії, буде приносити їм не прибутки, а збитки.

Тимошенко додала, що сьогодні світ заради України, заради стабільності відкрив стратегічні запаси нафти і скрапленого газу в головних країнах світу для того, щоб наповнити ринок і закрити ринки збиту для авторитарного режиму Росії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України