Колоніяльна Російська Федерація має припинити своє існування

“Колоніяльна Російська Федерація має припинити своє існування, а на її місці мають постати незалежні держави”. Про це 31 березня 2014 року заявив народний депутат від ВО “Свобода” Анатолій Вітів, коментуючи втручання Росії у внутрішні справи України і спроби нав’язати федералізацію та другу державну мову.

“Сьогодні у світі залишилася фактично єдина колоніяльна імперія – Російська Федерація. Ще 14 грудня 1960 року ООН ухвалила “Декларацію про надання незалежності колоніальним країнам і народам. З того часу розпалися відомі колоніяльні імперії світу, окрім однієї – російської. Колоніялізм – це головна перешкода на шляху розвитку народів світу та формування сучасних націй. Росія своєю політикою підриває основні принципи ООН і всього міжнародного співтовариства, здійснює дискримінацію і сеґреґацію народів, які проживають на її території, вбиває їх національну самобутність та експлуатує економічно”, – зазначив Анатолій Вітів.

Також націоналіст закликав міжнародне співтовариство не бути осторонь питання звільнення народів різних національностей, які проживають в межах Російської Федерації, від колоніяльного гніту. “Міжнародне співтовариство не може бути байдужим у питанні звільнення народів Росії від колоніяльного гніту і гарантувати їм право на національне самовизначення та незалежність. Деколонізація Росії – це одне з головних завдань ХХІ століття. Без розпаду цієї імперії процес знищення колоніялізму на планеті буде незавершеним. А Москва залишатиметься потенційною загрозою для всіх країн. Окупація Криму – це ніщо инше як спроба Росії розширити свої колоніяльні володіння. Суть зовнішньої політики Кремля очевидна – перетворення сусідніх країн у свої колонії. Вважаю, що держава, яка здійснює таку агресивну політику, не має права на існування у ХХІ столітті. Тому її необхідно виключити з усіх міжнародних організацій і структур, як у 1939 році СССР виключили зі складу Ліги Націй за напад на Фінляндію”, – повідомив свободівець Анатолій Вітів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh