Політика

Коломойський об’єднується з Аваковим, реанімуючи старий регіональний проект, – політолог

Днями нардеп від «Слуги Народу» Олександр Дубинський публічно заявив, що у «Слуги народу» дуже і дуже маленькі шанси на місцевих виборах здобути перемогу, оскільки реформ досі немає, посадки теж, по всій видимості, де-то в дуже далекій перспективи і в зимовий опалювальний сезон ми входимо, не знизивши тарифи на енергоносії, чого найбільше від президента чекали люди.

А далі Дубинський закинув ідею, що, якщо влада не одумається, то доведеться починати вести переговори з місцевими авторитетними людьми для того, щоб створювати прообраз партії «Наш Край».

Коментуючи інформацію, політолог Олексій Голобуцький у своєму блозі зазначає, вже всім добре відомо, що Дубинський без дозволу піарників Коломойського і слова не скаже, тому, швидше за все, таким чином Ігор Валерійович вирішив перевірити реакцію медіа, Офісу президента та інших людей, причетних до створення «Слуги народу», але реакції не було. Голобуцький вважає, що Коломойський в зв’язці з Аваковим цілком може піти на те, щоб спробувати реанімувати «Наш Край» перед місцевими виборами, тим більше, що ця політсила давно стала незалежна від первинних бенефіціарів.

Політолог наголошує, слова Дубинського немов спонукали до активності «Наш край». Практично на другий день після заяви нардепа партія провела з”їзд, на якому були видалені всі люди, які раніше були пов’язані з Порошенком. Зате в політраді партії булао включено частину нардепів з фракції «За майбутнє» Авакова-Коломойського. Олексій Голобуцький вважає, що міністр МВС і олігарх роблять правильний хід, перший хоче бути впевнений в тому, що його ніхто не посуне в силовій структурі. А другий не хоче втратити центр впливу після місцевих виборів в Україні.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України