Новини з Австрії

Через правову колізію у Відні людям у масках тепер загрожує штраф у розмірі 150 євро

Майже через три роки вимога маски в громадському транспорті Відня з 1 березня скасована — тепер носіння масок каратиметься?

Після того, як Відень став останньою федеральною землею, яка дотримувалася вимог маски FFP2 у громадському транспорті, бургомістр Міхаель Людвіг нарешті здався — з 1 березня тепер по всій Австрії немає вимог носити маску в громадському транспорті.

Цікаво інше: якщо раніше було покарання за те, що відсутність маски тепер можуть покарати за носіння маски!

Справа в тому, що фактично зі скасуванням маски знову набуде чинності заборона, що діяла з 2017 року. Відповідно, у громадських місцях заборонено закривати особу до невпізнання, що обов’язково включає носіння маски. Тепер накладатимуть штраф на тих, хто з різних причин досі не хоче обходитися без маски?

Згідно із законом, ухваленим тодішнім бірюзово-блакитним урядом, штраф у розмірі понад 150 євро може бути накладений, якщо хтось «закриє риси обличчя одягом чи іншими предметами». Тобто носити маску в громадському транспорті дозволяється лише людям, які мають при собі медичну довідку про її необхідність. Закон був націлений в першу чергу на жінок-мусульманок, чия вуаль, що закриває обличчя, була скалкою в боці уряду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України