Авторські статтіДуховне

Колишні учні Бенедикта XVI проведуть традиційну зустріч

У Кастель-Гандольфо поблизу Риму зустрінуться учасники «Кола учнів Ратцінгера» — об’єднання колишніх соратників і учнів Папи-емерита Бенедикта XVI.

Зустріч присвячена роздумам про сьогодення і майбутнє Європи. Основними доповідачами під час триденних зборів, які розпочнуть свою роботу 25 серпня 2016 року, будуть Зальцбурзький архієпископ на пенсії Еган Капиллярі і ректор «Istituto Universitario Europeo» у Флоренції проф. Йозеф Вейлер. Обидва розглянуть європейську тематику з різних аспектів. Члени «Кола учнів Ратцінгера» регулярно зустрічаються з 1977 року.

В об’єднання входять ті, хто під керівництвом професора Йозефа Ратцінгера писали докторські дисертації або були його асистентами-помічниками. Перш ніж кардинал Йозеф Ратцингер став префектом Конгрегації віровчення, богослови зустрічалися раз на місяць. Зараз семінари проводяться раз на рік. Після того, як Бенедикт XVI відмовився від посади єпископа Риму, він перестав брати в них участь. Він служить Св. Месу зі своїми колишніми учнями і знайомитися з результатами їх теологічних роздумів.

Минулого року під час проповіді на такий Месі Бенедикт XVI звернув увагу на важливість внутрішнього очищення людини. Необхідно відповісти «внутрішньою гігієною» багатьом «хворобам та епідеміям», які загрожують нашому серцю, сказав він. За словами Папи на спокої, очисну силу має, насамперед, Слово Боже, в якій людина зустрічається з самим Богом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України