Життя

Коли йдуть люди…

Коли люди йдуть, ми усвідомлюємо, що вони пішли…

В той момент, коли хтось особливий йде з твого життя, тобі переповнюють почуття. Це може бути злість, сум’яття, біль або полегшення — ти відчуваєш щось.

Ми читаємо книги, пости, блоги, які говорять нам, що «всі походити з якоїсь причини» і що «деяким людям не судилося залишитися в нашому житті назавжди». Ми надихаємося, збираємо своє серце по шматочках, рухаємося далі, зосереджуємося на чомусь новому — наприклад, щоб любити себе, залишатися на позитиву і постійно зайнята, на всьому, що правильно і потрібно робити кожен день. Але ми не читаємо про те, що ми усвідомлюємо в такі моменти.

Коли люди йдуть, ми усвідомлюємо, що вони пішли. Ми усвідомлюємо, що все відбувається з якоїсь причини, і що деяким людям не судилося залишитися в нашому житті назавжди…в кінці кінців. А що щодо усвідомлень, які приходять з часом, після шоку? Усвідомлення, що ви помилялися щодо того, що ці люди будуть поруч завжди…чи усвідомлення, що попереду довга дорога зцілення, що так буде ще довгий час.

Коли люди йдуть, тоді ті, хто залишаються, починають змінюватися. Ми змінюємося і усвідомлюємо, як багато змін нам належить. Ми бачимо їх по мірі наближення зцілення, ми відчуваємо їх всім тілом, коли буквально трансформуємося з людини, яким ми були, коли любили кого-то, у людини, яким ми стаємо після всього цього.

Коли люди йдуть, вони йдуть не просто від людини, вони йдуть від запитань, які залишаються без відповіді, вони йдуть від мрій і спогадів. Вони залишають після себе все, що могло б бути. Вони залишають це і навіть більше, але вони не бачать найважливіше: що вони залишають величезний і складний вантаж, з якими доведеться розбиратися наступного людині, який прийде після них. Вони залишають після себе хаос.

Коли люди йдуть, вони залишають не просто кого-то, а те, з чим кому-то доведеться розбиратися самому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.