Авторські статті

Лісники Львівської області незаконно вирубали ліс на 6,5 млн гривень

КОГДА ЭТО ЗАКОНЧИТСЯ? Лесники Львовской области незаконно вырубили лес на 6,5 млн гривен

Співробітники прокуратури разом з чиновниками управління захисту економіки Львівської області провели більше десятка обшуків, внаслідок чого було виявлено, що довкілля області завдано багатомільйонних збитків.

Зокрема, як повідомляє Генпрокуратура України, в ході проведення обшуків вилучено документи щодо здійснення господарських операцій, печатки неіснуючих підприємств, документи на право власності на фрази об’єкти нерухомості та чорнові записи про розподіл лісопродукції.

За скоєні злочини п’яти посадовим особам лісгоспів – двом директорам, лісничому і двом майстрам лісу – повідомлено про підозру. В даний час обираються судом запобіжного заходу та накладається арешт на їхнє майно.

Викрито діючий і колишній директора Турківського держлісгоспу, які в 2014 – 2015 роках організували схему проведення незаконних рубок лісу, чим завдали збитки у розмірі понад 6,5 млн гривень – це 16 вагонів незаконно вирубаного карпатського лісу.

Обом директорам повідомили про підозру у службовій недбалості. Також повідомили про підозру у службовій недбалості лісничому і двом майстрам Буського лісгоспу, які приховали незаконні рубки 145 дерев дуба та сосни на загальну суму понад 1 млн гривень.

Також про підозру повідомили ще двом лісникам Старосамбірського лісгоспу, які допустили розтрату лісу на суму понад 100 тис. гривень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України