Новини з Австрії

Австрія через нестачу кваліфікованих працівників планує спростити процедуру оформлення іноземців

Щоб розв’язати проблему нестачі кваліфікованих робітників, міністр економіки і праці Мартін Кохер (ÖVP) хоче значно збільшити кількість видаваних червоно-біло-червоних карток у найближчі роки.

У найближчі чотири роки – починаючи з кінця 2023 року – очікується, що кількість видаваних карт подвоїться з 8 079, тобто приблизно до 16 000. Тривалість процедури має бути скорочено вдвічі, повідомило в понеділок Міністерство економіки і праці.

З моменту реформування червоно-біло-червоної картки восени 2022 року кількість випущених карток уже помітно зросла. За перші два місяці цього року вже випущено 1 570 карт, що на 39 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість червоно-біло-червоних карток, виданих за дефіцитними професіями, також збільшилася з 884 на кінець 2020 року до 3 816 на кінець 2023 року.

Тривалість процедури слід ще значно скоротити

З 2022 по 2023 рік тривалість уже скорочено з 28 днів до 25 днів. На думку міністерства, тепер протягом року вона має бути скорочена вдвічі, але стандарти перевірки від цього не постраждають. Скорочена тривалість процедури покликана підвищити привабливість червоно-біло-червоної карти і, таким чином, сприяти видачі їх більшої кількості.

Конкретні заходи щодо досягнення цієї мети будуть представлені міжміністерському стратегічному комітету в понеділок.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України