Життя

Кохання та стосунки за часів змін: як зберегти інтимність, незважаючи на відстань

Кохання на відстані – свого роду перевірка сили почуттів. Сьогодні, у складні часи, коли багатьом парам доводиться упокорюватися з необхідністю бути далеко один від одного, особливо важливо вміти підтримувати відчуття тепла та емоційної прихильності. Щоб відносини збереглися або стали ще міцнішими, необхідно докладати деяких зусиль – вдаватися до певних правильних дій і не забувати про безмежне терпіння.

Які проблеми можуть виникнути?

Основна проблема при відносинах на відстані – це страх втратити ту незриму нитку, що пов’язує з коханою людиною. Іншими словами, партнери далеко один від одного відчувають фрустрацію – тривогу через неможливість мати достатню кількість інформації про другу половинку. Сюди входять не лише побоювання, пов’язані з можливими обманами та зрадами, але також страх виявитися забутим або більше непотрібним.

За особистим спілкуванням закохані можуть спостерігати за жестами один одного, мімікою, чути тембр голосу. Все це допомагає скласти загальну картину того, наскільки людина чесна і щира. А далеко один від одного партнери починають губитися в здогадах і сумнівах. Деякі накручують себе, особливо якщо немає можливості спілкуватися часто телефоном або відео зв’язку. Втрачається почуття контролю, нехай навіть часом і уявного, але все ж таки, що дає відчуття впевненості і стабільності.

Що може призвести до краху відносин?

Закохані, яким доводиться деякий час обходитися без особистого спілкування, починають відчувати дискомфорт. Зачіпаються дві основні сфери особистого життя – потреба в емоційній близькості та необхідність відчувати інтимні переживання. Якщо партнери будуть піддаватися негативним емоціям, це може вилитися у взаємні причіпки, образи, з’ясування відносин. Тоді емоційний зв’язок справді почне поступово рватися.

Як зберегти кохання та довіру?

Безумовно, найпростіше підтримувати стосунки на відстані психологічно зрілим людям, які мають стійкі переконання та внутрішній стрижень. Проте не лише робота над собою допоможе не допустити розриву. Велике значення має виконання важливих правил спілкування друг з одним. Необхідно спочатку обговорити їх, прийти до спільного рішення, а потім дотримуватись протягом усього часу розлуки:

  • перебувати у зоні доступу в заздалегідь встановлені терміни;
  • розмовляти здебільшого на позитивні теми;
  • робити один одному приємні сюрпризи по інтернету чи телефону;
  • обговорювати майбутнє, будувати спільні далекосяжні плани;
  • фліртувати за допомогою повідомлень, дзвінків та відео-спілкування;
  • відверто говорити про свої любовні почуття, робити компліменти.

У вільний час важливо не забивати голову думками про погане. Прекрасно, якщо вдасться скласти розпорядок дня, в якому не буде місця тяжким або лякаючим роздумам. Можна в цей період зайнятися коханим хобі або, наприклад, навчитися робити щось про що давно мріялося. Головне – налаштуватися на позитив, вірити у швидку зустріч та намагатися передавати гарний настрій своїй коханій людині.

А що з інтимом?

Тривала перерва в інтимному житті не йде на користь ні стосункам, ні здоров’ю. На щастя сьогодні є можливість не відмовлятися від сексуальних розваг, навіть незважаючи на велику відстань. Що для цього потрібно зробити? Зайти в онлайн магазин GoUp і підібрати необхідні інтимні девайси. Можна вибрати пристрій для поодиноких актів самозадоволення, але набагато цікавіше використовувати секс-іграшки, які дозволяють здійснювати реалістичні еротичні ігри на відстані.

У вік інтернету немає проблеми увійти в загальний відеочат і спостерігати за емоціями один одного. Навіть якщо партнери будуть застосовувати звичайні класичні інтимні девайси, таке спілкування принесе масу насиченого задоволення. Закохані пеститимуть кожен сам себе, при цьому розпалюючи один одного словами, стогонами та поглядами. Але можна зробити і по-іншому – використовувати інноваційні смарт-девайси або пристрої, що забезпечують ефект теледильдоніки.

Дуже важливо не мучити себе вимушеною помірністю, оскільки це погано відбивається на статевій функції. За допомогою цікавих збуджуючих штучок легко пережити час розлуки, особливо за умови, що ними партнери будуть одночасно. І, звичайно, важливо визнаватись у світлих почуттях один одному якомога частіше і максимально щиро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України