Поради

Kodi Professional: особливості та переваги професійного лаку для нігтів

Красиві доглянуті нігті є частиною образу сучасної впевненої в собі красуні. Тривалий час жінки у всьому світі стикалися з проблемою лущіння штучного покриття. Коли виробники beauty-продукції винайшли гель-лак, ця неприємність одразу ж зникла. Kodi Professional, професійний засіб, поєднує в собі найкращі риси гібридного покриття для нігтів.

Чому професіонали використовують гель-лак від Kodi Professional

Гель-лак належить до декоративних матеріалів для покриття нігтьової пластини. До його складу входять пластифікатори, УФ-фільтри, каучукові та декоративні елементи. Міжнародний бренд Kodi Professional почав випускати стійкі гелеві покриття для нігтів одним із перших на світовому ринку. Сьогодні виробник є лідером з випуску декоративного лакового покриття.

Співпраця з кращими технологами, використання сучасного обладнання, власна дослідницька лабораторія дозволяють виготовляти продукцію, яка має безліч переваг:

  • висока стійкість покриття, яке зберігається до трьох тижнів;
  • простота використання, що полегшує роботу майстра;
  • швидка полімеризація під дією УФ- та LED-ламп;
  • насиченість кожного обраного відтінку;
  • широкий асортимент продукції;
  • висока якість лаків, забезпечена багаторівневою системою сертифікації в процесі виготовлення продукції.

Торгова марка постійно розробляє нові відтінки та створює базові колекції, щоб майстри манікюру могли втілювати найсміливіші задуми в дизайні.

Як правильно наносити гель-лак для отримання очікуваного ефекту

Особливості гель-лаків у тому, що вони довго тримаються на нігтьовій пластині. Проте для отримання такого ефекту потрібно правильно використовувати матеріал. Для початку слід правильно підготувати нігтьову пластину. Необхідно обробити кутикулу, нанести засіб для знежирення та дегідрування нігтя.

Спочатку потрібно нанести базу та підсушити у лампі. Потім колір наносять кількома тонкими шарами та також висушують за допомогою лампи. За умови правильної техніки нанесення манікюр виглядатиме бездоганно та буде довго триматися на руках. В магазині професійної косметики зібране все необхідне для манікюру.

Замовити косметику та обладнання можуть салони краси, перукарні та фізичні особи для приватного користування. Магазин часто проводить акції, за якими потрібно слідкувати на сайті компанії. Оплата можлива на карту та готівкою при триманні замовлення. Доставка продукції здійснюється територією країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України