Життя

Код долі: Чому ми постійно натрапляємо на одні і ті ж цифри

Ми набагато більше залежимо від чисел, ніж прийнято думати.

Нумерологія трактується як наука, в основі якої лежить віра у вплив числових комбінацій (або часто повторюваних подій) на відносини і життя людини.

Нумерологія також дозволяє збагнути прихований сенс певних літер у іменах і назвах. Найчастіше ця наука сприймається в контексті явищ, які не мають (можливо, поки що) наукового пояснення.

Чи бувало з вами таке, що одне і ті ж число (або комбінація чисел) траплялося вам кілька разів за день? Не було у вас думка про те, що це може щось означати? Може бути, це число було датою народження когось із близьких або людини, вже покинувши цей світ?

Вас це лякало або, навпаки, допомагало?

Подібні знаки ми можемо бачіті де завгодно. Наприклад, в метро, на екрані годін, на рекламному стенді, в меню ресторану і навіть у чашці чаю!

Найчастіше ми просто ігноруємо ці знаки. Вважаємо, що це просто збіг. А, можливо, варто було б згадати, про що ви думали, чого бажали перед тім, як побачили цей знак.

В езотериці вважається, що за допомогою подібних знаків Всесвіт нам доносити свої послання.

Професійний нумеролог Греер Джонас пояснює: «В найважливіші моменти життя мені всюди починає потрапляти число 45. Це може здатися страшним, але зараз це мене вже не лякає. 45 – це номер будинку, в якому я жила в дитинстві. 4 (будинок, земля, приземленість) + 5 (енергія, зміни, спілкування) = 9 (трансформація і завершення). Як правило, це число я часто бачу незадовго до якогось серйозного події в моєму житті або моменту, коли мені потрібно прийняти важливе рішення».

Ті ж саме число у вашому випадку може набути зовсім іншого значення. Чи допустима, вам часто трапляються парні комбінації чисел. Наприклад, 11:33. Це дуже важливий знак. Подібні комбінації чисел ще називаються рівнозначними. 11 означає натхнення, а 33 – самовираження. Сенс такої комбінації вказує на вашу здатність творчо мислити.

Важливо також зрозуміти і ті, що ви відчували в той момент, коли на очі попався такий знак. Чи відчули ви приплив сил або ж, навпаки, у вас в душі ніби щось обірвалося? Це число – дата, коли з вами сталося щось погане? Отже, Всесвіт радить вам знову повернутися до цього моменту і розібратися з усім до кінця.

Побачивши це число, ви відчули радість, щастя? Отже, Всесвіт хоче, щоб ви сфокусувалися на позитиві.

Записуйте комбінації чисел, які часто зустрічаються, в щоденник.

Протягом дня ми відчуваємо безліч емоцій. Саме тому ввечері може бути складно згадати про те, яке почуття пробудила у вас та чи інша комбінація чисел. Тому ви можете записувати свої спостереження в щоденник. У моменти, коли ви відчуєте себе в глухому куті, ви зможете переглянути цей список знаків.

Значення чисел

Вісь значення деяких чисел (врахуйте, що список неповний):

  • 1 – його і новий початок.
  • 2 – відносини в цілому і розуміння себе, а також невпевненість у собі.
  • 3 – самовираження і страх, що ви недостатньо гарні для чого-небудь.
  • 4 – будинок, коріння.
  • 5 – рух і соціальна життя.
  • 6 – суспільство і оточення. Страх бути неприйнятим суспільством.
  • 7 – духовність і внутрішнє «Я».
  • 8 – сила (у всіх її проявах).
  • 9 – трансформація і важливі рішення в житті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України