Економіка

Кмопанія Метінвест наростила капітальні інвестиції до $822 мільйони за 3 квартали

За 9 місяців 2021 року капітальні інвестиції Метінвесту зросли на 79% у порівнянні з показниками 2020 року і склали $822 млн, йдеться у звіті, опублікованому на сайті компанії.

Зокрема, згідно з опублікованим звітом, інвестиції у стратегічні проекти за 9 місяців 2021 р. зросли на 23%, а інвестиції у проекти підтримки збільшилися на 67%, що довело їх частки у загальних інвестиціях до 23% та 63% відповідно (33% та 67% за 9 місяців 2020 року.

У звітному періоді Група розпочала реалізацію нового великого проекту з розширення виробничих потужностей – будівництва нового цеху для виробництва холоднокатаного прокату, оцинкованого та пофарбованого рулону на ММК ім. Ілліча (ММКІ). Інвестиції у перший етап, завершення якого очікується до кінця 2024 року, перевищать US$800 млн. Завершення проекту очікується у першому півріччі 2022 року.

Серед інших інвестиційних проектів – нова лінію плазмового різання металу на Metinvest Trametal, новий тракт комплексу циклічно-потокової технології (ЦПТ) на Інгулецькому ГЗК та новий ЦПТ для транспортування гірської породи на Північному ГЗК. Група також продовжила будівництво нового блоку No11 на шахті недавно консолідованого шахтоуправління “Покровське” для підтримки обсягів виробництва.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.