Техно

Кмоапнія з США Jump Aero представила дизайн літального апарату JA1 Pulse eVTOL для рятувальних служб. Відео

Каліфорнійська компанія Jump Aero оголосила про свій план доставляти рятувальників на місця надзвичайних ситуацій за допомогою літальних апаратів eVTOL. В даний час компанія представила дизайн та специфікації eVTOL.

eVTOL, електричний вертикальний зліт і посадка, що отримав назву “JA1 Pulse”, має так звану конструкцію “хвостовий сіттер”. Це означає, що коли він знаходиться на землі, він сидить носом та вісьмома пропелерами з електроприводом, спрямованими вгору. Він злітає вертикально, але нахиляється вбік у горизонтальну орієнтацію, щойно досягає крейсерської висоти.

Конструктивні елементи між гвинтами потім служать крилами біплана, забезпечуючи швидший і ефективніший політ уперед, ніж це було б можливо при конструкції вертольота або мультиротора.

Єдиний пасажир, який є одночасно пілотом, знаходиться в положенні стоячи, коли Pulse знаходиться на землі, і в положенні лежачи, коли літак нахиляється вперед. В обох положеннях вони можуть дивитися вперед і вниз через вікна в носі та животі літального апарату.

Jump Aero представила дизайн летательного аппарата JA1 Pulse eVTOL для спасательных служб

Спрощене керування польотом означає, що широка підготовка не потрібна, плюс на eVTOL немає жодної точки, яка могла б призвести до катастрофічної відмови у разі її несправності. Тим не менш, якщо Pulse з якоїсь причини не може залишатися в повітрі, може бути розгорнуто балістичний парашут планера.

JA1 Pulse повинен мати максимальну швидкість 463 км/год, максимальну вантажопідйомність пілота/обладнання 150 кг та бути розгорнутим менш ніж за 60 секунд – він повинен досягти будь-якого місця в радіусі 50 км менш ніж за вісім хвилин.

Крім того, Pulse зможе приземлятися на схили до 10 градусів і перевозитися на кузові бортової вантажівки без будь-яких розбирань. Кожен із восьми двигунів живиться від окремої батареї ємністю 11 кВтг, яку можна заряджати одночасно через один порт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України