Авторські статті

Кличко: Рибак отримав завдання з Банкової в жодному разі не реєструвати акт про повернення Конституції 2004 року

Спікер Верховної Ради Рибак блокує реєстрацію законопроекту про повернення в дію Конституції 2004 року. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради.

“Я щойно був у спікера Рибака. Хочу сказати, що вперше в історії України депутати не можуть зареєструвати законопроект. Це безпрецедентні дії. Ми вимагаємо від Рибака зареєструвати законопроект про повернення в дію Конституції 2004 року і винести до сесійної зали. Вони не хочуть. Це пряме порушення закону. Як може існувати парламент, коли депутати не можуть зареєструвати акт?”, – зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив, що керівництво парламенту умисно блокує роботу Верховної Ради. “Хочу підкреслити, що вся відповідальність за те, що відбувається, лежить на Рибаку. Він отримав завдання з Банкової, щоби цей акт в жодному разі не реєструвався”, – відзначив лідер “УДАРу”.

“Президент не може кожного разу їздити і “спілкуватися” з депутатами. Бо існує велика вірогідність того, що більшість проголосує за повернення Конституції 2004 року. І влада цього дуже боїться”, – сказав Віталій Кличко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України