Новини

Клінкерна фасадна плитка: давній винахід на сучасний лад

Клінкерна фасадна плитка — не новинка на будівельному ринку. Цей матеріал відомий здавна, і доволі популярний у всьому світі. Проте така плитка стала набувати попиту в Україні кілька років тому. Вона поєднує привабливий вигляд та особливу технологію виготовлення. Саме тому вважається оптимальним матеріалом для оздоблення фасадів будинків. Купити клінкерну фасадну плитку в Києві можна в інтернет-магазині «ЕОС» https://www.eos-klinkier.com.ua/ua/catalog/klinkernaya_fasadnaya_plitka/, який спеціалізується на постачанні якісних будівельних матеріалів.

Особливості клінкерної плитки

Клінкерну плитку використовували на будівництві протягом багатьох років. Навіть археологи знаходять її уламки на розкопках. Сьогодні такий матеріал знову набув популярності завдяки своїм якостям:

  • Привабливий зовнішній вигляд. Візуально плитку важко відрізнити від натуральної цегли. Широкий вибір кольорової гами дозволяє втілювати життя різноманітні проекти.
  • Міцність матеріалу. У процесі виготовлення плитки її піддають високим температурам, тому всередині немає пустот, які призводять до тріщин під час ударів. Плитку неможливо пошкодити, вона витримує навантаження в тонну на квадратний сантиметр.
  • Стійкість до критичних низьких та високих температур. Матеріал водостійкий. Це дозволяє використовувати плитку у регіонах з підвищеною вологістю та рясними опадами. Плитка витримує і різкі перепади температур.
  • Тривалий термін експлуатації. Клінкерна плитка зберігає вигляд нової протягом кількох десятиліть служби. Не потрібно додатково використовувати засоби захисту чи покривати спеціальними розчинами.
  • Простий монтаж та універсальність використання. Клінкер застосовують не лише для оздоблення фасадів. Ним викладають басейни, доріжки, сходи.
  • Невелика вага матеріалу. З завдяки цій характеристиці плитку можна використовувати для облицювальних робіт.

Переваги співпраці з компанією «ЕОС»

Компанія «ЕОС» працює на ринку більш ніж 10 років. Головним принципом компанії є швидка доставка якісної продукції усім клієнтам. Товари відповідають міжнародним стандартам якості. Постачальник співпрацює з українськими та зарубіжними виробниками. У наявності широкий перелік продукції, яку відправляють по всіх регіонах країни.

Відкритість для спілкування у різних форматах дозволяє швидко зв’язатися з консультантом. Менеджери допомагають підібрати потрібні будматеріали та оформити замовлення. На сайті вказані ціни на весь перелік продукції. Оптовим покупцям пропонують індивідуальні умови співпраці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України