Авторські статті

Клімкін розповів про домовленості Порошенка з Меркель

Міністр закордонних справ Павло Клімкін розповів, чого очікує від зустрічі президента України Петра Порошенка і канцлера Німеччини Анґели Меркель.

У ході візиту до Німеччини 10 квітня глава держави почекати тактику введення на Донбас миротворчої місії ООН.

“Я очікую,по-перше, чіткого узгодження тактики: як просуваємо миротворців. Саме дуже чітких кроків”, – сказав Клімкін.

Він нагадав, що ці моменти вже узгоджені з Францією, наступний крок – з США. “У нас є загальна концепція, тепер повинна бути саме загальна тактика”, – зазначив він.

Міністр нагадав, що на зустрічі Порошенка і Меркель також будуть обговорюватися положення Новини, постачання туди турбін Siemens і присутність німецького бізнесу, а також позиція Німеччини щодо будівництва магістрального газопроводу “Північний потік-2”.

Як раніше повідомляли, що екс-генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен запропонував новий план введення миротворців ООН на Донбас. Згідно з ним, в миротворчому контингенті не повинно бути ні російських, ні натівських солдатів. Контингент повинен мати достатню кількість – до 20 000 військовослужбовців і чотири тисячі поліцейських. 4-5 тисяч осіб з контингенту повинні бути розміщені на кордоні України з Росією, щоб запобігти потенційним вторгненням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України