Авторські статті

У Криму відроджується військова промисловість, – Клименко

Після подій 2014 році в Криму почалося відродження військової промисловості, про що свідчать найсвіжіші дані.Така заява пролунала від Андрея Клименка, голови наглядової ради фонду «Майдан закордонних справ».

«До середини 2018 року офіційні темпи зростання промислового виробництва по Севастополю залишаються дуже високими – 110%», — підкреслив він. За словами Клименка, обсяги військового виробництва на кримських заводах зараховуються в показники нових російських власників. Він нагадав, що суднобудівний завод «Море» з листопада 2016 року був офіційно переданий компанії «Пелла» до кінця 2020 року, а потім він увійшов до складу концерну «Калашников».

«На заводі «Море» будуються три ракетного корвета ближньої морської зони нового проекту «Каракурт». Корвет має на озброєнні вісім крилатих ракет «Калібр-НМ», – розповів експерт. Також він заявив, що на підприємствах скоро добудують дев’ять ракетних корветів, і це стане серйозною загрозою як для України, так і для всіх країн Середземного моря. З 2016 року зростання виробництва на оборонно-промислових підприємствах півострова досягло 226 відсотків з 2015 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України