Авторські статтіТехно

Кліматологи прогнозують аномальну спеку протягом наступних п’яти років

Міжнародна група кліматологів використовуючи новий метод прогнозування кліматичних коливань прийшла до висновку, що наступні п’ять років на Землі видадуться аномально жаркими, а супроводжувати їх будуть відповідні природні явища.

Кліматологи Флоріан Севелле з Брестського університету, Франція і Сибрен Дрижфхоут з Метеорологічного інституту Нідерландів спільно тестували нову методику прогнозування кліматичних змін, яка базується на ряді математичних принципів, які використовуються для розрахунку поведінки рідин, гірських порід і всіляких квантових коливань. Результати свого дослідження вони опублікували в науковому журналі Nature Communications.

Вчені вважають, що за найближчі п’ять років Землі і всьому людству доведеться пережити ряд аномальних природних явищ, викликаних глобальним потеплінням. Клімат в цілому стане більш спекотним, часом очікуються аномально високі температури. Для океанів підвищений температурний режим триватиме навіть довше, ніж для суші.

Кліматологи стверджують, що в ці п’ять років нас очікує аномальна спека взимку і такий же холод влітку, теплові хвилі, затяжні проливні дощі і навіть посухи. Аномальну спечу охрестили неминучою і підрахували, що в середньому температурний режим буде вище норми на 0,1 градус Кельвіна, однак згідно з розрахунками, кожен додатковий градус буде підвищувати смертність від спеки на 5%.

Деякі вчені, такі як професор Ян Плаймер, вважають, що Земля під загрозою чергового Льодовикового періоду, який почався 5000 років тому, а зараз лише проходити проміжна фаза «глобального потепління», яка завершитися різким похолоданням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України