Новини з Австрії

Кліматичні активісти Letzte Generation знову паралізують Відень: тепер із музикою

Активісти Letzte Generation повернулися і з понеділка, 13 лютого та розпочали нову хвилю кампаній у Відні — цілих два тижні!

Вже о 8-й ранку в понеділок активісти заблокували Нашмаркт на перехресті Гетрайдемаркт. Вони розпочали свою акцію рівно о 8-й ранку — на місці знаходяться поліція і кілька екстрених служб. Поліцейський гелікоптер також знаходиться у дії та кружляє над центром міста. За словами представника Letzte Generation, друга хвиля протестів буде «тривалішою і інтенсивнішою». Очікується, що акції протесту триватимуть два тижні.

Після завершення останніх протестів Letzte Generation отримало поповнення. До групи приєдналися ще 300 людей, багато з яких уже готові блокувати вулиці. Близько 70 активістів уже пройшли навчання дій. За словами представника, це обов’язково перед тим, як вони вийдуть на акції.

Близько половини з них тепер мають дислокуватися у Відні – разом із уже ветеранами руху. При цьому вони продовжуватимуть покладатися на перекриття вулиць. Винятком залишається той факт, що місце першої акції відоме заздалегідь. Як і у випадку з першою хвилею, решта місць протестів залишаються в найсуворішій таємності до початку кампанії.

Під час протестів учасників затримуються і на них накладаються штрафи, але кліматичні активісти свідомо приймають це у своїх діях. «Ми просто повинні спробувати все, що можливо, щоб запобігти кліматичній катастрофі», — пояснює Флоріан Вагнер з останнього покоління1.

У будь-якому випадку, дії кліматичних активістів більш ніж спірні, але «Останнє покоління» хоче продовжувати протести — доки не будуть виконані їхні вимоги, на зразок 100 км/год на автобанах та припинення буріння нафтових та газових свердловин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України