Новини з Австрії

Класичні австрійські страви на Різдво в Австрії

Напередодні Різдва у багатьох австрійців на кухнях випромінюють спокусливі аромати класичні кулінарні смаколики: простий суп з ковбасками, рум’яні коропи, солодкі кекси і, звичайно ж, ванільні рогалики та пряники.

Австрія є країною, де кулінарні ідеї найчастіше натхненні давніми традиціями – і тоді на світ з’являються нові смаколики за старовинними, вцілілими рецептами, а популярні класичні страви набувають нових відтінків смаку.

Так само і з безліччю різдвяних страв. При цьому кожна федеральна земля має свої власні переваги. Згодом виникли передані з покоління в покоління рецепти, за якими щороку на святвечір готують святкові ласощі.

різдвяні страви в Австрії
різдвяні страви в Австрії

Наприклад, у Бургенланді різдвяний стіл не обходиться без Бургенландської класики — смажена гуска з червоною капустою та картопляним кнедликом.

У Каринтії це Каринтійський кекс з родзинками – солодкий борошняний десерт, який, однак, добре поєднується з пікантними стравами.

Жителі Нижньої Австрії та Відня не представляють Різдво без коропа, смаженого чи запеченого, його філе чи цілу рибину.

У Верхній Австрії готують братвурст із картопляним салатом та квашеною капустою, а після різдвяної заутрені із задоволенням їдять хлібний суп із вареною свининою («Schnittlsuppe»).

Різдво в Зальцбурзі неможливо уявити без знаменитого супу з ковбаскою, що складається з яловичого бульйону з франкфуртською ковбаскою або на вибір з білою, кров’яною або ліверною ковбасою.

У Штирії на різдвяний стіл подають смаженого гусака або запеченого коропа, причому штирійці однаково люблять обидві ці страви.

На різдвяному столі у Форарльберзі ви обов’язково помітите телячу, кров’яну чи ліверну ковбасу з квашеною капустою та салатом із майонезом – улюблене різдвяне меню мешканців Форарльберга.

У Тіролі Вас обов’язково пригостять супом з локшиною та ковбасками.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України