Економіка

Київський завод виготовив мостовий кран для агротехнічної компанії (фото)

Київський завод підіймально-транспортного обладнання спроєктував та виготовив електричний мостовий однобалковий опорний кран на замовлення компанії «Топ Агро Лізинг».

Ця компанія займається продажем, сервісним обслуговуванням та ремонтом сільськогосподарської техніки, передає Голос українською з посиланням на пресслужбу КЗПТО.

Детально вивчивши технічне завдання, а також особливості виробничого процесу на підприємстві замовника, конструктори КЗПТО запропонували найоптимальніше рішення щодо конструкції крана та його комплектації.

Київський завод виготовив мостовий кран для агротехнічної компанії (фото)

Мостовий кран КМО-3,2-11,50-7,00-А5 виробництва КЗПТО. Фото пресслужби підприємства-виробника

Основні технічні характеристики крана:

    маркування – КМО-3,2-11,50-7,00-А5; вантажопідйомність – 3,2 т; висота підйому – 7 м; прогін – 11,5 м; швидкість підйому-опускання – 4 м/хв.; швидкість пересування візка – 0…20 м/хв.; швидкість пересування крана – 30,0/10,0 м/хв.; група режиму роботи по ISO або ДЕСТ – А5; ступінь захисту електрообладнання – IP54 (стандарт); виконання – загальнопромислове.

Новий мостовий кран було виготовлено та доставлено до місця майбутньої експлуатації в обумовлені договором терміни. Монтаж кранового обладнання виконувався за умов роботи існуючого виробництва. Після закінчення монтажу було проведено пусконалагоджувальні роботи, а потім заводські монтажники виконали контрольні випробування крана з вантажем на статичні та динамічні навантаження.

Київський завод виготовив мостовий кран для агротехнічної компанії (фото)

Мостовий кран КМО-3,2-11,50-7,00-А5 виробництва КЗПТО. Фото пресслужби підприємства-виробника

Комплектація поставленого кранового обладнання:

    таль канатний типу МТ, мотор-редуктори пересування та підйому – виробництва компанії Podemcrane (Болгарія); кінцеві балки – виробництва КЗПТО; прогінний міст – зварна балка коробчастої конструкції; кінцевий вимикач підйому-опускання; кінцевий вимикач руху крана; кінцевий вимикач пересування таля; термозахист двигуна підйому; світлова та звукова сигналізація ходу крана; обмежувач вантажопідйомності; головний контактор у ланцюзі; струмопідвід до крана – закриті тролеї; система радіокерування; провідний пульт керування.

На завершальному етапі було видано технічний звіт про виконання монтажу крана, а також усю паспортну та дозвільну документацію, необхідну для реєстрації в органах експертно-технічного нагляду. Нині новий кран успішно експлуатується у цеху з ремонту різноманітної сільськогосподарської техніки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України