Економіка

Київський картонно-паперовий комбінат щомісяця виділяє 0,5 млн грн на підтримку соціальних установ та волонтерських організацій

Київський картонно-паперовий комбінат провадить активну гуманітарну діяльність, зокрема виділяє щомісяця понад 0,5 млн грн на підтримку медичних та освітніх установ, громадських і волонтерських організацій.

Про це повідомили у прес-службі комбінату.

Раніше він забезпечив тисячами мобільних гофроліжок і гофростільців переселенців у Черкасах, Знам’янці, обладнав ними укриття лікарень і, зокрема, метро Харкова.

Серед нещодавніх ініціатив підприємства – придбання теплих наборів для дітей, які перебувають на територіях активних бойових дій, і гуманітарна місія з доставки продуктових наборів до звільненого Ізюма.

Крім того, зазначають у пресслужбі комбінату, попри законодавче скасування в липні минулого року гарантій від роботодавця на отримання середньої зарплати, комбінат продовжив виплати мобілізованим співробітникам, а це 10-та частина всього трудового колективу.

Про підприємство

Київський КПК – одне з найбільших підприємств Європи з випуску картонно-паперової продукції зі штатом понад 2,5 тис. осіб.

У 2022 році комбінат випустив продукції на 7 млрд 432 млн грн, що на 3,5% менше, ніж 2021 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України