вправи проти остеохондрозу
вправи проти остеохондрозу

Вправи, які рятують від болю в спині та остеохондрозу

Терпіти біль — остання справа! Будь-який стан, що супроводжується болем, руйнує нервові закінчення і клітини мозку. Якщо ти переживаєш напад болю, необхідно вжити всі можливі заходи для його усунення: це дійсно шкідливо для всього організму… А ще — так неприємно! Коли у мене сильні болі в спині, рятуюся тільки так… При будь-болі в спині і суглобах життєво необхідно…

Знання — сила, так що уважно прочитайте статтю і припиняйте терпіти біль або сидіти на сильних знеболюючих. Ні то ні то не корисно для вашого здоров’я.

Як позбавитися від болю

Поза дитя

Застосовується при болю в спині і тазостегновому суглобі, сприяє розслабленню нервової системи.

Встань на коліна, краще робити це на підлозі. Опусти сідниці на п’яти і тягнися вперед, витягни руки якомога далі, долоні повинні бути повернені вниз. Притулися лобом до підлоги і дихай як можна глибше. 1 хвилини в такій позі досить, щоб біль стала значно слабкіше!

Поза біля стіни

Знімає головний біль, напругу в області плечей і шиї. Рекомендується тим, у кого бувають запаморочення.

Ляж на спину біля стіни, ноги помісти уздовж стіни, а руки тримай на животі. Закрий очі, дихай рівно і намагайся відігнати від себе всі зайві думки. Всього 5 хвилин в такому положенні знімуть напругу з шиї і spini, а головний біль зникне без сліду!

Кішечка

Використовується коли болить спина і є будь-які болі в області хребта, прибирає біль у м язах.

Встань на карачки, прямими руками пручайся в підлогу, тримай їх на ширині плечей. Простеж, щоб хребет був паралельний підлозі, витягни шию вперед. Глибоко вдихни і прогни тулуб вниз,голову потягни вгору.

Видихни і зов тулуб вгору, голову опусти вниз. Рухайся повільно, дихай глибоко. Повтори 10 разів. Якщо відчуєш навантаження на коліна, поклавши під них м’який килимок.

Скручування і розтяжка

Добре допомагає, якщо болить живіт і є проблеми з травленням.

Сядь на підлогу, тримай спину рівною, ноги — прямими. Зігніть ліву ногу і заведи її за пряму праву ногу. Повернися ліворуч, спираючись на ліву руку для балансу. Дихай глибоко, залишайся в цій позі 30 секунд. Повтори з правою ногою, ті ж саме.

Поза метелики

Ефективна при болях в тазостегновому суглобі, знімає напругу в ногах і колінах.

Сядь на підлогу, спину тримай прямо. З’єднання єднай ступні ніг разом. Опускайся колінами якомога нижче до підлоги. Протримайся в цій позі 2 хвилини.

Квітка

Добре використовувати, коли болить нижня частина спини, допомагає позбутися від затискачів.

Ляж на спину в положенні букви Т, широко розведи руки по сторонам. Підтягни зігнуті коліна до грудей. Плавно опусти коліна в бік, не відриваючи плечі від підлоги. Побудь в цій позі 2 хвилини повтори з іншою стороною.

Політ вгору

Допомагає, коли є біль у попереку, коли болить шлунок або нирки.

Ляж на спину, розстав руки з боків. Зігни ноги в колінах, зафіксуй ступні на підлозі. Повільно піднімай і опускай таз на підлогу, максимально розслабляючи поперек. Повтори цю вправу 10 разів.

Рух вперед

Знімає менструальний біль у жінок, полегшує біль у суглобах.

Сядь на підлогу, тримай праву ногу рівною. Ліву ногу зігніть в коліні і притисни щабель до правої ноги. Поступово тягнися вперед, наскільки це можливо. Замри в цьому положенні на 30 секунд. Повтори з правою ногою.

Повне розслаблення

Прибирає відчуття втомлених ніг, допомагає при болі в літках. Дуже корисно виконувати після носіння високих підборів.

Шкребти ноги в положенні стоячи. Опускайся вперед дуже плавно, тримай руки перед собою, дістань ними до підлоги. Згинай ліве коліно, а праву ногу тримай прямо. Замри на 30 секунд в цьому положенні, повторіть ті ж саме з іншою ногою.

Твоє тіло — слухняний інструмент, воно відреагує на твої зусилля відразу ж! Перш ніж пити знеболюючі препарати або користуватися спеціальними мазями, зроби таку легкий од зарядку. Тобі і твоєму організму точно сподобається

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh