Авторські статтіЗдоров'я

Вправи, які рятують від болю в спині та остеохондрозу

Терпіти біль — остання справа! Будь-який стан, що супроводжується болем, руйнує нервові закінчення і клітини мозку. Якщо ти переживаєш напад болю, необхідно вжити всі можливі заходи для його усунення: це дійсно шкідливо для всього організму… А ще — так неприємно! Коли у мене сильні болі в спині, рятуюся тільки так… При будь-болі в спині і суглобах життєво необхідно…

Знання — сила, так що уважно прочитайте статтю і припиняйте терпіти біль або сидіти на сильних знеболюючих. Ні то ні то не корисно для вашого здоров’я.

Як позбавитися від болю

Поза дитя

Застосовується при болю в спині і тазостегновому суглобі, сприяє розслабленню нервової системи.

Встань на коліна, краще робити це на підлозі. Опусти сідниці на п’яти і тягнися вперед, витягни руки якомога далі, долоні повинні бути повернені вниз. Притулися лобом до підлоги і дихай як можна глибше. 1 хвилини в такій позі досить, щоб біль стала значно слабкіше!

Поза біля стіни

Знімає головний біль, напругу в області плечей і шиї. Рекомендується тим, у кого бувають запаморочення.

Ляж на спину біля стіни, ноги помісти уздовж стіни, а руки тримай на животі. Закрий очі, дихай рівно і намагайся відігнати від себе всі зайві думки. Всього 5 хвилин в такому положенні знімуть напругу з шиї і spini, а головний біль зникне без сліду!

Кішечка

Використовується коли болить спина і є будь-які болі в області хребта, прибирає біль у м язах.

Встань на карачки, прямими руками пручайся в підлогу, тримай їх на ширині плечей. Простеж, щоб хребет був паралельний підлозі, витягни шию вперед. Глибоко вдихни і прогни тулуб вниз,голову потягни вгору.

Видихни і зов тулуб вгору, голову опусти вниз. Рухайся повільно, дихай глибоко. Повтори 10 разів. Якщо відчуєш навантаження на коліна, поклавши під них м’який килимок.

Скручування і розтяжка

Добре допомагає, якщо болить живіт і є проблеми з травленням.

Сядь на підлогу, тримай спину рівною, ноги — прямими. Зігніть ліву ногу і заведи її за пряму праву ногу. Повернися ліворуч, спираючись на ліву руку для балансу. Дихай глибоко, залишайся в цій позі 30 секунд. Повтори з правою ногою, ті ж саме.

Поза метелики

Ефективна при болях в тазостегновому суглобі, знімає напругу в ногах і колінах.

Сядь на підлогу, спину тримай прямо. З’єднання єднай ступні ніг разом. Опускайся колінами якомога нижче до підлоги. Протримайся в цій позі 2 хвилини.

Квітка

Добре використовувати, коли болить нижня частина спини, допомагає позбутися від затискачів.

Ляж на спину в положенні букви Т, широко розведи руки по сторонам. Підтягни зігнуті коліна до грудей. Плавно опусти коліна в бік, не відриваючи плечі від підлоги. Побудь в цій позі 2 хвилини повтори з іншою стороною.

Політ вгору

Допомагає, коли є біль у попереку, коли болить шлунок або нирки.

Ляж на спину, розстав руки з боків. Зігни ноги в колінах, зафіксуй ступні на підлозі. Повільно піднімай і опускай таз на підлогу, максимально розслабляючи поперек. Повтори цю вправу 10 разів.

Рух вперед

Знімає менструальний біль у жінок, полегшує біль у суглобах.

Сядь на підлогу, тримай праву ногу рівною. Ліву ногу зігніть в коліні і притисни щабель до правої ноги. Поступово тягнися вперед, наскільки це можливо. Замри в цьому положенні на 30 секунд. Повтори з правою ногою.

Повне розслаблення

Прибирає відчуття втомлених ніг, допомагає при болі в літках. Дуже корисно виконувати після носіння високих підборів.

Шкребти ноги в положенні стоячи. Опускайся вперед дуже плавно, тримай руки перед собою, дістань ними до підлоги. Згинай ліве коліно, а праву ногу тримай прямо. Замри на 30 секунд в цьому положенні, повторіть ті ж саме з іншою ногою.

Твоє тіло — слухняний інструмент, воно відреагує на твої зусилля відразу ж! Перш ніж пити знеболюючі препарати або користуватися спеціальними мазями, зроби таку легкий од зарядку. Тобі і твоєму організму точно сподобається

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.