Авторські статтіТехно

Китайські вчені мають намір створити надпотужний квантовий комп’ютер

Член академії наук Китаю і делегат від КНР Пань Цвяньвэй розповів про плани щодо створення квантового комп’ютера з неймовірною потужністю 50 кубітів. Провідні квантові фізики країни мають намір реалізувати проект вже до 2022 році.

Пань Цзяньвэй заявивши, що плани для п’яти років грандіозні, альо смороду вірять в успішність проекту в обумовлені терміни. Крім того, він висловив упевненість в досягнення наукової і технічної областей Китаю ще більшої значущості, вважаючи надпотужний комп’ютер в 50 кубітів лише початком шляху.

Явились в місті У 2017 року провідними фахівцями з квантової фізики Китаю вже був уявлень прототип надшвидкісного комп’ютера, не має аналогів у світі. Агрегат працював у 24 тисячі разів швидше будь-якого з існуючих на той момент передових технологій.

Слід зазначити, що тема квантового комп’ютера в останні роки лише набирає популярності і активно обговорюється в наукових колах. Розробка вважається однією з найперспективніших з розвитку у світі. Вчені говорять про настання епохи «домінування кванта», яка приходить на зміну біту. На даний момент саме біт є джерелом інформації сучасного комп’ютера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.