Китайські вчені мають намір створити надпотужний квантовий комп’ютер

Член академії наук Китаю і делегат від КНР Пань Цвяньвэй розповів про плани щодо створення квантового комп’ютера з неймовірною потужністю 50 кубітів. Провідні квантові фізики країни мають намір реалізувати проект вже до 2022 році.

Пань Цзяньвэй заявивши, що плани для п’яти років грандіозні, альо смороду вірять в успішність проекту в обумовлені терміни. Крім того, він висловив упевненість в досягнення наукової і технічної областей Китаю ще більшої значущості, вважаючи надпотужний комп’ютер в 50 кубітів лише початком шляху.

Явились в місті У 2017 року провідними фахівцями з квантової фізики Китаю вже був уявлень прототип надшвидкісного комп’ютера, не має аналогів у світі. Агрегат працював у 24 тисячі разів швидше будь-якого з існуючих на той момент передових технологій.

Слід зазначити, що тема квантового комп’ютера в останні роки лише набирає популярності і активно обговорюється в наукових колах. Розробка вважається однією з найперспективніших з розвитку у світі. Вчені говорять про настання епохи «домінування кванта», яка приходить на зміну біту. На даний момент саме біт є джерелом інформації сучасного комп’ютера.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh