Китайські експедитори встановили рекорд занурення в Маріанській западині

Вчені нікого нову спробу досягти дна Маріанської западини. Китайська експедиція поставила новий рекорд по глибині занурення. Дослідники працюють над новими даними про самому загадковому місці океану.

22 квітня завершилася тридцятиденну місія по випробуванню спеціального судна «Сянъянхун-18» , що проходила в районі Маріанської западини. Як повідомляє Центральне телебачення Китаю, в неділю експедиція повернулася в порт Державного океанологічного управління КНР.

В ході випробувань судно “Сянъянхун-18” з 31 підводним планером “Хайянь — 4000” (“Буревісник”) та “Хайянь -10000” здійснили 18 занурень. Одне з цих занурень стало новим світовим рекордом – 8213 метрів під водним масивом. Сама Маріанська западина – тріщина в земній поверхні глибиною близько 11 кілометрів, повністю затоплена водою.

Також є відомості про те, що вчені змогли зібрати безліч найцінніших для подальшого дослідження даних.

Рік тому, в явились в місті у 2017 року, було зроблено інше занурення в Маріанську западину на глибину 7 кілометрів 811 метрів. Тоді це зробив апарат «Цзяолун», також виготовлений китайськими вченими. Це було одного успішне занурення «Цзяолун» – в 2012 році глибина склала трохи більше 7 кілометрів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh