Китайська космічна станція збільшила швидкість падіння. Відео

Німецькі астрофізики опублікували останні тривожні дані, що стосуються неконтрольованого падіння китайської космічної станції «Тянгун-1». Швидкість наближення «Небесного палацу» до атмосфері Землі збільшилася до 2,2 градусів в секунду.

Після п’яти років роботи на навколоземній орбіти і прийому трьох експедицій, автономна космічна станція перестала відповідати на радіосигнали і вже протягом двох років незвичайно змінювала траєкторію переміщення. В даний час вчені всього світу з тривогою спостерігають за наближенням «Тянгун-1» до земної атмосфері.

 

Загальна маса станції, обрахована вісьмома з половинною тоннами, не дозволить станції згоріти в щільних шарах атмосфери. За розрахунками науковців, космічний апарат впаде на землю приблизно опівдні за Гринвічем, розпавшись на безліч фрагментів. У зону можливого попадання осколків станції потрапляють не менше п’яти європейських країн, вся територія Африки, Північна і Південна Америка, а також Японія і Австралія. Вчені продовжують стежити за падінням «Тянгун-1» для більш точного прогнозу.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh