Техно

Китайська космічна станція збільшила швидкість падіння. Відео

Німецькі астрофізики опублікували останні тривожні дані, що стосуються неконтрольованого падіння китайської космічної станції «Тянгун-1». Швидкість наближення «Небесного палацу» до атмосфері Землі збільшилася до 2,2 градусів в секунду.

Після п’яти років роботи на навколоземній орбіти і прийому трьох експедицій, автономна космічна станція перестала відповідати на радіосигнали і вже протягом двох років незвичайно змінювала траєкторію переміщення. В даний час вчені всього світу з тривогою спостерігають за наближенням «Тянгун-1» до земної атмосфері.

 

Загальна маса станції, обрахована вісьмома з половинною тоннами, не дозволить станції згоріти в щільних шарах атмосфери. За розрахунками науковців, космічний апарат впаде на землю приблизно опівдні за Гринвічем, розпавшись на безліч фрагментів. У зону можливого попадання осколків станції потрапляють не менше п’яти європейських країн, вся територія Африки, Північна і Південна Америка, а також Японія і Австралія. Вчені продовжують стежити за падінням «Тянгун-1» для більш точного прогнозу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України