Життя

Китаєць прокинувся після 5-річної коми: дружина доглядала за ним по 20 годин на день

Низький уклін дружині!

Китаєць пролежав у комі 5 років. Весь цей час за ним віддано доглядала дружина. Вона була поруч по 20 годин на день протягом майже 2000 днів, пише Daily Mail.

У 2013 році Чі Чжихуа потрапив в жахливе ДТП – він їхав на роботу на скутері, коли зіткнувся з мотоциклом, чоловік отримав травму голови і впав у кому.

Дружина не відмовилася від чоловіка, вона самовіддано боролася за його життя, спала по два-три години на день, решту часу виносила-викохала хитавицю, годувала чоловіка і розмовляла з ним.

Вона втратила близько 10 кілограмів за все це годину. Після пробудження пан сказавши дружині: «Я люблю тебе!»
Китаец проснулся после 5-летней комы: жена ухаживала за ним по 20 часов в деньPear Video/dailymail

Лікуючий лікар Ван Цинъань розповів журналістам: “Коли його доставили в лікарню, він перебував у вегетативному стані. Він не міг відповісти ні на одне питання”.

Його дружина, 57-річна Чжан Гихуань, згадує: «Лікар сказавши мені, що можливо, він ніколи не вийде з коми.

Жінка вирішила довести лікарям, що ті помиляються, їх прогнози не вірні.Китаец проснулся после 5-летней комы: жена ухаживала за ним по 20 часов в деньPear Video/dailymail

Дружина потерпілого давала слухати йому улюблені пісні, говорила з ним, робила йому масаж, сподіваючись на те, що його стан покращиться.

Все це тривало більше року.Китаец проснулся после 5-летней комы: жена ухаживала за ним по 20 часов в деньPear Video/dailymail
«Це стимулювало його нервову систему», – сказав доктор Ван. Китаец проснулся после 5-летней комы: жена ухаживала за ним по 20 часов в деньPear Video/dailymail

За словами лікаря, хоч потерпілий і не міг говорити і відповідати дружині, але він розумів, що відбувається навколо нього.

Пан Чи чудесним чином прийшов в себе в минулому році. Чоловік залишився в лікарні, щоб пройти відновлювальну терапію. Пані Чжан сказала:

«Я навіть не замислювалася про те, щоб сдасться. Поки він живий, я буду служити йому».
Китаец проснулся после 5-летней комы: жена ухаживала за ним по 20 часов в деньPear Video/dailymail

Старша медсестра Ся розповіла: «[Вона] терпляче навчала свого чоловіка заново рухатися, демонструвала йому руху, не скаржачись і не дратуючись».

Цікаво, а чоловіки могли б піти на таке заради коханої жінки?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України