Авторські статтіТехно

Китаєць описав успішний злом Wi-Fi в готелі Сінгапуру в своєму блозі

За своє хобі спеціаліст Tencent кілька тижнів провів у місцевій тюрмі, а тепер ще й заплатити великий штраф.

Фахівець компанії Tencent Чжен Дутао під час робочої поїздки в Сінгапур на годину конференції Hack In The Box в серпні 2018 року зупинився в місцевому готелі. Заселившись в номер, китаєць заради забави вирішив спробувати проникнути в мережу готелі Fragrance Hotel. Встановивши, що для аутентифікації бездротова мережа використовує пристрій AntLab IG3100, 23-річний хакер знайшов інформацію в Мережі про можливі проблеми з безпекою і виявивши важливий баг. Дослідник використовував різні комбінації експлойтів і скриптів. Врешті-решт він виявивши пароль бази даних MySQL, у якій містилася інформація про внутрішньої мережі готелю.

Замість того, щоб розповісти керівництву готелю про серйозне упущення в системі і допомогти їм вберегти заклад від реальних дій зловмисників, китаєць описавши успішний злом Wi-Fi в готелі Сінгапуру в своєму блозі, супроводжуючи виклад скріншотами, і відкрито розголошуючи всі паролі системи та інші деталі злому.

Через кілька днів на блозі Дутао натрапив співробітник Агентства кібербезпеки Сінгапуру, який і заявив про статті керівництву готелю, а самого заарештували хакера. Розслідування доріг кілька тижнів, а судове засідання у відношенні співробітника Tencent відбулося нещодавно. Суддя врахував до уваги відсутність злочинного умислу, і призначив Дутао мінімальне покарання за статтею, – штраф на суму 5 000 сінгапурських доларів (близько 3 600 доларів США), при тому що йому загрожувало тюремне ув’язнення до 10 років. До удачі зломщика, він вже повернувся на батьківщину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України