Авторські статтіНовини

Китай запустив другий орбітальний модуль “Тяньгун-2”

За допомогою китайської ракети-носія «Чанчжен 2Ф» сьогодні був запущений другий орбітальний модуль «Тяньгун-2». Космічний апарат розташується на відстані 393 кілометри над Землею, де зістикується з пілотованим кораблем «Шеньчжоу-11».

Близько місяця «Тяньгун-2» буде знаходитися у вільному космічному просторі. З Центру управління буде проведено коригування на висоту до 13 кілометрів, після чого корабель зістикується з «Шеньчжоу-11», на борту якого перебувають два космонавта. Китайські фахівці акцентують увагу на тому, що запуск нової ракети-носія стала проривом в науці.

У КНР вже довгий час працюють над створенням сучасної орбітальної станції. За попередніми підрахунками, відкриття відбудеться в 2022 році, і запуск «Туньгун-2» стане основою для майбутнього проекту 3-го покоління. Наукові співробітники повідомили, що орбітальна станція складається з двох кабін, призначених для проживання вчених та проведення експериментів. Згідно з розрахунком, над створенням проекту вчені будуть працювати лише 2 роки.

Загальна маса запущеного космічного апарата становить 8,6 тонн, а довжина трохи більше 10 метрів. Науковці акцентують увагу на тому, що в наступному році відбудуться ключові запуски ракет-носіїв, які допоможуть реалізувати план зі створення орбітальної станції нового покоління.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.