Китай запустив другий орбітальний модуль “Тяньгун-2”

За допомогою китайської ракети-носія «Чанчжен 2Ф» сьогодні був запущений другий орбітальний модуль «Тяньгун-2». Космічний апарат розташується на відстані 393 кілометри над Землею, де зістикується з пілотованим кораблем «Шеньчжоу-11».

Близько місяця «Тяньгун-2» буде знаходитися у вільному космічному просторі. З Центру управління буде проведено коригування на висоту до 13 кілометрів, після чого корабель зістикується з «Шеньчжоу-11», на борту якого перебувають два космонавта. Китайські фахівці акцентують увагу на тому, що запуск нової ракети-носія стала проривом в науці.

У КНР вже довгий час працюють над створенням сучасної орбітальної станції. За попередніми підрахунками, відкриття відбудеться в 2022 році, і запуск «Туньгун-2» стане основою для майбутнього проекту 3-го покоління. Наукові співробітники повідомили, що орбітальна станція складається з двох кабін, призначених для проживання вчених та проведення експериментів. Згідно з розрахунком, над створенням проекту вчені будуть працювати лише 2 роки.

Загальна маса запущеного космічного апарата становить 8,6 тонн, а довжина трохи більше 10 метрів. Науковці акцентують увагу на тому, що в наступному році відбудуться ключові запуски ракет-носіїв, які допоможуть реалізувати план зі створення орбітальної станції нового покоління.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh