Кінець світу перенесли на 28 грудня 2019 року

Апокаліпсис близький, люди зникнуть

Світ обговорює нову дату кінця всього живого, це стало вже традицією перед кожним новим роком. Благо жодне пророцтво ще не збулося. Спеціаліст нещодавно зазначив, що майя все-таки були праві щодо кінця світу, але прорахували зміни карти зоряного неба. В результаті краху варто чекати 28 грудня в 2019 році.

Про зрушення року заявив конспіролог Давид Монтень. В кінці минулого місяця Венера максимально близько підлетів до Меркурія. Всі тіла вишикувалися так, що, якщо вибудувати проекцію, вони будуть знаходитися в самому центрі нашої галактики, де чорна діра. Це призведе до прискорення зсуву полюсів.

Полюса на планеті змінюються регулярно – кожні п’ятдесят п’ятсот років. В черговий раз руйнування стануть катастрофічними: вода почне виходити з берегів, клімат повністю зміниться, а в землі виникнуть розломи. Підкріплення своїх слів Монтель знаходить у праці «Апокаліпсис» Іоанна Богослова.

На ділі ризик катастрофи мізерно малий. Ніщо людей не відверне від своїх побутових проблем і гулянь на Новий рік. Якщо апокаліпсис і трапиться, то максимально раптово, виправити нічого не вийде. Хвилюватися щодо чергових прогнозів не варто.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh